Slatina v Turnově čtyřikrát dorovnala vedení Dalmachu

19.12.2018 17:03:05 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Šlágr kola mezi turnovským Dalmachem a slatinským FC v neděli v Turnově nepoznal vítěze, vyrovnaný duel mužstev ze špičky tabulky, ve kterém domácí čtyřikrát vedli o jedinou branku, soupeř dokázal vždy kontrovat vyrovnávací brankou a zápas skončil 4:4.

TJ FC Dalmach Turnov - FC Slatina 2006 4:4 (2:1)

Poprvé se skóre měnilo ve 4. minutě, kdy hosty poslal do vedení Randák, velice brzy však bylo vyrovnáno, hosté hrající jen se dvěma náhradníky srovnali kapitánem Palukou. Do přestávky domácí se ještě jednou prosadili Špínou, a šli tak do druhé části hry s těsným náskokem.

Po změně stran byli hosté lepším celkem a ve 27 minutě to potvrdil druhou vyrovnávací brankou Paluka. Domácím vrátil vedení Šimek, ale za minutu byl stav opět srovnaný, po trefě Kapitána. Po půlhodině hry šli opět do vedení domácí hráči druhým gólem Randáka, ale v trochu oboustranně nervózním závěru se hostům, zcela zaslouženě, podařilo srovnat Klemptem minutu před koncem hry. Dalmach získal v posledních třech zápasech jen dva body, ale zůstává druhý s minimální ztrátou na lídra, pravidelně boduje ve svých odehraných utkání Špína (pět zápasů). Slatina získala venku čtvrtý bod a také zůstává na svém třetím místě, Paluka bodoval ve všech svých šesti odehraných zápasech v řadě.

Branky (asistence): 4. Randák Matěj (Hurt Daniel), 12. Špína Marcel (Pařízek Michal), 29. Šimek Jiří (Špína Marcel), 32. Randák Matěj (Špína Marcel) - 6. Paluka Lukáš, 27. Paluka Lukáš (Tenkl Martin), 30. Kapitán Jakub, 39. Klempt Kamil. Rozhodčí: Nejedlo, Černý Martin, ŽK: 5:1. Diváků: 40. Nejlepší hráči: Paluka L., Beneš J. (oba Slatina), Randák M. (Turnov). Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Krejčík Aleš, Šimek Jiří, Pařízek Michal, Vítek Pavel, Tvrdý Vojtěch, Fedorko Jan, Špína Marcel, Hurt Daniel, Randák Matěj, Dlouhý Jakub, Semenský Martin. Slatina: Hnízdil Dominik, Paluka Lukáš, Kapitán Jakub, Morávek Ondřej, Klempt Kamil, Beneš Jan, Tenkl Martin.

8. FC Baník Chomutov B    7 0 1 6  29:67   1

V příštím kole až po vánoční přestávce v neděli 6. ledna od 19 hodin přivítají hráči FC Dalmach Turnov v hale TJ Turnov mužstvo FC Atletico Chomutov.