Turnov nezvládl důležitý souboj v Kratonohách

21.10.2018 22:05:19 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Důležitý souboj o aktuálně poslední místo v divizi turnovští fotbalisté v Kratonohách nezvládli. Po vedení domácích 2:0 se dokázali ještě dostat zpátky do zápasu vyrovnáním na 2:2, ale na další góly domácích už odpověď neměli.

Olympia HK-Kratonohy - FK Turnov 4:2 (2:2)

Po dvaceti minutách prohrávali hosté po spíše polovlastním a druhém přímo vlastním gólu Kordíka. Domácí měli navíc třetí velkou šanci, ale tu brankář Špína vychytal. Od 33. do 38. minuty dokázali hosté odpovědět góly Krejčíka, který využil chybné rozehrávky brankáře se stoperem, a Papouška, který dostal dobrý balon za obranu a svou typickou střelou mířil přesně - 2:2.

Poločasová přestávka bohužel hostům uškodila a ve druhé části se prakticky jen bránili. Když chtěli trenéři Turnova v 78. minutě střídat a změnit rozestavení, tak přišel gól domácího Krajáka. V 83. minutě mířil střídající Syrovátka dobře z hranice šestnáctky. V 86. minutě ovšem pečetil domácí výhru z brejku znovu Kraják.

„Přestávka bohužel utnula naše probuzení a ve druhém poločase už jsme byli horším týmem a po zásluze prohráli. Musíme se příště snažit získat nějaký bod se Mšenem, abychom to zase otočili. Víme ale, že to nebude vůbec jednoduché proti rozjetému soupeři, který nyní sedmi góly rozstřílel Slatiňany," řekl po zápase pro Naše Pojizeří trenér Turnova Petr Koubus.

Branky: 17. Ličman, 19. vlastní (Kordík), 78. a 86. Kraják - 33. Krejčík, 38. Papoušek. Rozhodčí: Braun - Brychta, Ježek, ŽK: 1:2. Diváků: 92. Turnov: Špína - Mach (54. Hodač), Šimek, Kordík, Beníšek - P. Havel (82. Syrovátka), Gaubman, Papoušek, Dlouhý (71. Tvrdý) - Horák, Krejčík (78. Š. Havel).