Ve Slatiňanech Turnovu pšenka nekvetla

17.09.2018 16:39:27 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Druhé hodně nepovedené utkání v řadě mají na svém kontě fotbalisté FK Turnov, kteří by už potřebovali konečně znovu bodovat. Ve Slatiňanech byl stav po poločase 2:0, a v úvodu druhého rozhodli domácí třetí brankou o své výhře.

SK Spartak Slatiňany - FK Turnov 3:0 (2:0)

V 11. minutě si při trestném kopu brankář Špína zakročil za zeď, načež zkušený Petr Vladyka poslal míč do jeho protipohybu a domácí vedli 1:0! Ve 23. minutě chybovala turnovská defenzíva a nikdo nezastavil Václavka, který zvýšil na 2:0. Třetí branku vstřelili domácí hned po rozehrávce druhého poločasu, kdy zakombinovali a spící turnovští hráči měli najednou za svými zády samostatný útok, který znovu využil Václavek. Za tohoto stavu už s utkáním hosté nic neodkázali udělat a domácím stačilo držet míč.

„Opět došlo k chybám, na které upozorňujeme a které se stále opakují. Už nevím, jestli je to nekoncentrovanost nebo to nezvládnou hráči splnit," řekl po utkání nespokojený trenér Turnova Jan Flachbart.

Branky: 11. Vladyka, 23. a 46. Václavek. Rozhodčí: Svoboda - Novotný, Dujsík, ŽK: 2:1. Diváků: 150. Turnov: Špína - Drahovzal, Šimek, Kordík (46. Hauer), Tvrdý - P. Havel (62. Syrovátka), Beníšek, Horák, Veber (46. Hodač) - Papoušek (84. Toman), Němec (70. Benek).