Turnov si proti Vysokému Mýtu připsal šestou výhru sezony

02.06.2019 19:10:20 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Mnohem lépe než před týdnem v Jablonci proti Mšenu zvládli turnovští fotbalisté v sobotu dopoledne utkání s Vysokým Mýtem. Po dobrém prvním poločase pak ve druhém i přes tlak soupeře udrželi výhru, která je jejich šestou v divizní sezoně.

FK Turnov- SK Vysoké Mýto 3:1 (2:0)

Ve 13. minutě si Kim zaběhl za obranu, po zpracování mířil přesně k pravé tyči a domácí vedli 1:0. Pak domácí ustáli dvě velké šance hostů. Ve 41. minutě zkušený Petr Papoušek zvýšil z trestného kopu na 2:0.

Ve druhém poločase domácím pomohla třetí branka, při které si po centru Beníška z rohu vstřelil vlastní gól vysocký Valášek. Ve zbytku zápasu se už domácí bránili tlaku soupeře, ale čekali také na brejky. Hosté už pouze snížili v 60. minutě gólem Nováka a konec zápasu dokázali Turnovští ubránit.

Videosestřih Ivo Zahradnika:

Branky: 13. Kim, 41. Papoušek, 50. vlastní (Valášek) - 60. Novák. Rozhodčí: Svoboda - Novotný, Linhart, ŽK: 3:2. Diváků: 105. Turnov: Špína - Tvrdý, Šimek (68. Sysel), Kordík, Beníšek - Tomašov, Kim, Podzimek, Papoušek (91. Žďárský), Veber - Syrovátka (85. Nulíček).