Červnová nabídka Městského kina v Lomnici

06.06.2014 15:57:27 | Autor: KIS Lomnice a Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Lomnice nad Popelkou

Červnová nabídka Městského kina v Lomnici

Lomnické filmové diváky čeká v červnu další porce filmových zážitků. K nejzajímavějším snímkům patří Vlk z Wall Street, Babovřesky 2, Krásno, Jen 17 nebo Já, Frankenstein.

Některé filmy můžete navštívit za zvýhodněné vstupné při dopoledních představeních, které jsou určeny seniorům a rodičům na mateřské a rodičovské dovolené.

Městské kino v Lomnici nad Popelkou v červnu 2014 uvádí:

PARANORMAL ACTIVITY: PROKLETÍ

Sobota 7. 6. v 17,30 a ve 20,00 hodin, neděle 8. 6 ve 20,00 hodin
Americký horor v českém znění. Nešmírujte sousedy, zvlášť když u nich řádí temné síly. Slavná hororová série nabírá druhý dech, když s pomocí záběrů amatérské digitální kamery opět uvádí diváky do hororového nebe. Ti, kteří už film viděli, tvrdí, že tenhle díl patří k nejděsivějším z celé série. Bez ohledu na to, že se nejedná o oficiální pokračování, ale takzvaný spin-off, protože místo na původní terorizovanou rodinu a její blízké se děj soustředí na kluka, který „jen" strkal nos, kam neměl. Vše půjde už jenom z kopce a na divácích bude, aby prudký nával filmového děsu přežili až do konce.
Datová projekce. Délka 84 minut. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 15 let nepřístupné.

KRÁSNO

Sobota 14. 6. v 17,30 a ve 20,00 hodin, neděle 15. 6. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Česká černá komedie Ondřeje Sokola. Komedie o návratu dvou čtyřicátníků do rodného města, kteří se rozhodnou vyřešit smrt matky jednoho z nich. A roztočí spirálu nezadržitelných katastrof... V hlavních rolích Ondřej Sokol, Martin Finger, David Matásek, Karel Roden, Jaroslav Plesl, Jana Krausová, Michal Pavlata, Nina Divíšková, Jan Kačer a Dalibor Gondík.
Datová projekce. Délka 119 minut. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné.

JEN 17

Středa 18.6. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Francouzský erotický film v českém znění. Portrét sedmnáctileté dívky během čtyř sezón a čtyř písní... Studentka Isabelle během léta v jihofrancouzském letovisku absolvuje svou první sexuální zkušenost. Prázdninová epizoda je však jen začátkem příběhu zvídavé dívky, která se po návratu do Paříže začne za peníze scházet s nejrůznějšími staršími muži. Režie Francois Ozon.
Datová projekce. Délka 94 minut. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 15 let nepřístupné.

VLK Z WALL STREET

Sobota 21. 6. v 16,00 a v 19,30 hodin, neděle 22. 6. v 18,00 hodin
Americká životopisná komedie v českém znění. Víc peněz není nikdy dost. Neuvěřitelný, fascinující a divoký je příběh Jordana Belforta, který proslul jako Vlk z Wall Street. Na plátno ho převedl režisér Martin Scorsese a v hlavní roli muže, který ve dne vydělával tisíce dolarů za minutu a stejně rychle je v noci roztáčel, se představí Leonardo DiCaprio. Peníze, ženy, večírky, sex, drogy a zase peníze, výstřednosti, které si ani neumíme představit. Bylo to legální? Ani náhodou! Film získal nominace na Zlaté glóby i na Oscary.
Datová projekce. Délka 180 minut. Vstupné 80 Kč. Mládeži do 15 let nepřístupné.

BABOVŘESKY 2

Čtvrtek 26. 6. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Pátek 27. 6. v 9,30 hodin - dopolední promítání pro seniory a rodiče na mateřské dovolené

Česká letní komedie Zdeňka Trošky. Příběh začíná tam, kde první díl skončil: drbna Horáčková vybíhá z domu naproti mladým hokejistům, kteří přijeli navštívit svého dobrého kamaráda a spoluhráče na nedalekou chalupu, aby tu aspoň pár dní trénovali i odpočívali. Horáčkovou okamžitě napadne pozvat svou vnučku, šikovně ji narafičit sportovcům do cesty - třeba si jí nějaký všimne a holka udělá terno. Nevydrží a pochlubí se svým nápadem ostatním babkám. Zápletka se dále točí okolo pomsty Horáčkové starostovi Stehlíkovi, kvůli kterému musela opustit místo tajemnice na místním úřadě... Do vesnice přichází kontrolor z „kraje" a netuší, co tu na něj čeká, co všechno bude muset řešit, a právě díky tomu se odehrává spousta humorných situací... A nad tím vším bdí mladý farář s trochu netradičním a dvojsmyslným jménem. V hlavních rolích Veronika Žilková, Jana Synková, Lucie Vondráčková, Lukáš Langmajer, Pavel Kikinčuk, Ondřej Pavelec, Martin Stropnický, Jiří Pecha, Lubomír Kostelka, Jan Dolanský a Jan Kuželka.
Datová projekce. Délka 110 minut. Vstupné 80 Kč. Mládeži přístupno.

JÁ, FRANKENSTEIN

Sobota 28. 6. v 17,30 a ve 20,00 hodin, neděle 29. 6. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Americký fantasy thriller v českém znění. V zimě roku 1795 stvořil šílený doktor Frankenstein monstrum, kterému se podařilo přežít až do dnešní doby. Nesmrtelný Adam bloudí sám ulicemi města, ve kterém spolu válčí démoni s chrliči o osud lidstva. Démoni, vedení temným princem Naberiem, se snaží odhalit tajemství Adamova stvoření, aby ho využili k zničení lidstva. Proti démonům stojí chrliči v čele s královnou Leonore, kteří se snaží Adama ochránit za jakoukoli cenu. Jak si Adam začne uvědomovat, že může být klíčem k ovládnutí celého světa, musí se rozhodnout, na čí stranu se přidá... V hlavní roli Aaron Eckhart.
Datová projekce.Délka 92 minut. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné.

ZATAŽENO, OBČAS TRAKAŘE 2

Středa 2. 7. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Americká animovaná komedie v českém znění. Po katastrofální potravinové bouři v prvním filmu byl vynálezce Flint a jeho přátelé nucen opustit město. Tentokrát Flint ke svému úžasu zjistí, že jeho zařízení stále pracuje a vytváří neuvěřitelné tvory - cosi jako živoucí jídlo. Na malé i velké diváky čeká setkání s čipernými okurkami, hladovými tacodýly nebo krevetími opičkami. Flint bude mít s kamarády spoustu práce uvést vše zase na pravou míru.
Datová projekce. Délka 96 minut. Vstupné 80 Kč. Mládeži přístupno.

HERKULES: ZROZENÍ LEGENDY

Sobota 5. 7. v 17,30a ve 20,00 hodin, neděle 6. 7. v17,30a ve 20,00 hodin
Americký akční thriller v českém znění. Síla boha, srdce muže, osud hrdiny. To je Herkules. První superhrdina lidské historie, napůl člověk a napůl bůh, syn boha Dia. Byl mladý, hezký, všechny udivoval svými svaly. Není proto divu, že na počátku všeho byla krásná princezna a láska. Teprve pak svrhnul tyranskou vládu svého nevlastního otce a díky sérií hrdinských činů vešel do dějin. V hlavní roli Kellan Lutz.
Datová projekce. Délka 90 minut. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 12 let nevhodné.

BLÍZKO OD SEBE

Středa 9. 7. v 17,30 a ve 20,00 hodin
Americké drama v českém znění. Meryl Streep a Julia Roberts byly za své výkony ve filmu nominovány na Oscara. Westonovi jsou taková normální rodinka, prolezlá alkoholismem, různými závislostmi a léta doutnajícími konflikty. Matka, tři dcery, jejich muži a další příbuzní. Když se sejdou pod jednou střechou, je téměř jisté, že z toho nebude právě poklidný dýchánek... Film nabitý výbušnými výkony, které jdou doslova až na dřeň všech emocí.
Datová projekce. Délka 121 minut. Vstupné 70 Kč. Mládeži do 15 let nepřístupné.

Co jste v lomnickém kině promeškali v květnu?

Co aktuálně uvádějí další kina v Pojizeří:

Červnová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Červnová nabídka Kino 70 Jilemnice

Červnová nabídka KC Kino Železný Brod

Červnová nabídka turnovských kin

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Omezení provozu hradu Valdštejn v úterý 9. srpna

Z důvodu plánované odstávky elektřiny bude hrad Valdštejn v úterý 9. srpna 2022 fungovat v omezeném režimu. „Upozorňujeme návštěvníky hradu Valdštejn, že po dobu odstávky 9. srpna 2022 nebudou v areálu hradu fungovat toalety a platba na pokladně bude možná pouze v hotovosti. V omezeném režimu bude fungovat i občerstvení u hradu, kde rovněž nebudou fungovat toalety a k dispozici bude pouze venkovní stánek s grilem. Děkujeme za pochopení," uvedl za Turnovské památky a cestovní ruch Radim Štícha.

Od 8. do 14. srpna bude výluka na trati Smržovka - Tanvald

Provozovatel dráhy Správa železnic, s. o. informuje o nepřetržité výluce na železniční trati č. 036 Liberec - Harrachov - Szklarska Poręba Górna, která bude probíhat v úseku Smržovka - Tanvald ve dnech 8. srpna 2022 od 0:00 až do 14. srpna 2022 do 23:59. Podrobný článek


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zpátky doma v Lomnici zazpívají Roman Tomeš a Lukáš Kellner
Netradiční houslový koncert a nová výstava v turnovské synagoze
Při startu přeboru vyhrály Sedmihorky a Lomnice, bodovalo i Rovensko
Autorkou díla měsíce srpna v Oblastní galerii je Veronika Holcová
Obrazem: Křehká krása 2022

Nejčtenější články

07.08.: Přehled fotbalových výsledků prvního podzimního kola
06.08.: Do divize se vrací fotbalisté Turnova. Jaké jsou změny v kádru?
08.08.: Při startu přeboru vyhrály Sedmihorky a Lomnice, bodovalo i Rovensko

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT