14.11.2016 18:32:05 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Horní Branná,Železný Brod,Vrchlabí

O víkendu byly ještě na programu dvě dohrávky fotbalové I.B třídy východ. Důležité body za výhry, které je posouvají v tabulce, si připsali hráči Jablonce nad Jizerou a Horní Branné.

Kokonín - Jablonec n. J. 0:6 (0:4)

Na umělé trávě v Železném Brodě se v sobotu 12. listopadu dohrávalo utkání Kokonín - Jablonec nad Jizerou. Po úvodním oťukávání se trefil poprvé za hosty J. Vrána a po něm přidal druhý zásah Zahradník. Domácí tým nedokázal odpovědět, zatím co hráči Jablonečku ještě do poločasu navýšili náskok brankami Pěničky a Havlíčka. Druhou půlku už stačilo pouze dohrát, ale hosté přidali ještě dva góly P. Vrány a Havlíčka.

Branky: 15. J. Vrána, 18. Zahradník, 36. Pěnička, 38. a 86. Havlíček, 51. P. Vrána. Rozhodčí: Vydra - Šubrt, Mařatka, ŽK: 4:2. Diváků: 40. Jablonec n. J.: Vízek - Zahradník, Adámek, Pičman, P. Vrána, J. Vrána, Hrbek (72. Exner), Havrda, Pěnička (60. Trepera), Šír, Havlíček.

Krajská fotbalová I.B třída východ, utkání Horní Branná - Albrechtice v Jizerských horách<br />Autor: Zdeněk MaturaHorní Branná - Albrechtice 5:1 (3:1)

Na umělé trávě moderního stadionu ve Vrchlabí bylo v neděli 13. listopadu sehráno dohrávané utkání I.B třídy východ Horní Branná - Albrechtice. Skóre otevřel v 19. minutě Šimek a poté navýšili náskok Vašek a znovu Šimek. Těsně před poločasem ještě odpověděl R. Šimek a vykřesal pro Albrechtice naději pro obrat.

Ve druhé části ale Hornobranští potvrdili svou výhru dvěma góly Kubelky. Kaňkou zápasu bylo pouze zranění gólmana Hofmana, který si v 59. minutě obnovil při vyběhnutí svalové zranění či naražení nohy z prvního poločasu, a musel jej zastoupit v bráně hráč z pole Jindřišek. Tomáši Hofmanovi se den předtím narodil syn, takže šlo pro něj určitě o náročný zápas.

Branky: 19. a 43. Šimek, 39. Vašek, 72. a 86. Kubelka - 45. R. Šimek. Rozhodčí: Zboroň - Rympler, Bukvička, ŽK: 0:2. Diváků: 50. Horní Branná: Hofman (59. Jindřišek) - David Paulů, Kocourek, Vašek - Strmeň, Šimek, Beneš (82. J. Paulů), Fiedler, Jón - Dušan Paulů, Kubelka (87. Hochbergr). Fotogalerie z utkání