Rubrika:--vše-- Obec:--vše--
Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

11.10.2011 | SPORT | Jablonec nad Jizerou | foto (38)
Okresní fotbalová soutěž pokračovala 11. hraným kolem. V zápase o první místo hrála Bělá doma se Studencem B 2:2. První v tabulce tak zůstává nadále Studenec. | více

Spolupráce bratrů Hurtových znamenala první body pro Dalmach

11.10.2011 | SPORT | Turnov
Futsalisté FC Dalmach sehráli v neděli druhý zápas v letošní sezoně a tentokrát si už připsali výhru. Nejvíce se na ní podíleli Vojtěch a Daniel Hurtové, kteří vstřelili všech pět branek turnovského týmu. | více

Illner po přestávce potvrdil výhru Branné nad druhou Malou Skálou

11.10.2011 | SPORT | Víchová nad Jizerou
V I.B třídě se o víkendu hrálo deváté kolo a svedlo ke vzájemnému souboji první a druhý tým tabulky. Po prvním poločase vedla domácí Horní Branná pouze 2:1, ale ve druhé půli zlomil odpor Malé Skály dvěma góly střídající Jakub Illner.  | více

Nájemníkům ani radnici se nové smlouvy nelíbí

11.10.2011 | ZPRÁVY | Železný Brod
Nové smlouvy projedná s nájemníky městských bytů vedení železnobrodské radnice ve čtvrtek 13. října od 17:30 v městském divadle. Starostovi André Jakubičkovi se totiž nelíbí postup městského bytového podniku. | více

Herda rozhodl v prodloužení o výhře vojáků nad Lomnicí

11.10.2011 | SPORT | Lomnice nad Popelkou
Ani ve druhém zápase sezony se lomničtí hokejisté nedočkali vítězství. Měli k němu přitom nakročeno velmi dobře, když po první třetině vedli o tři branky a v závěru se dokázali znovu dostat do vedení 7:6. Domácí ale ještě vyrovnali a udeřili po minutě prodloužení.
| více

Okresní přebor: Stružinec zdolal Kruh a vrátil se znovu na druhé

10.10.2011 | SPORT | Jablonec nad Jizerou
O víkendu se hrálo deváté kolo okresního fotbalového přeboru. Změnilo se pořadí na druhé příčce, když zaváhal druhý Libštát remízou ve Studenci a  vystřídal jej Stružinec, který si poradil s Kruhem. | více

Sedmihorky i turnovská rezerva podlehly svým soupeřům shodně 1:2

10.10.2011 | SPORT | Pěnčín u Turnova
V devátém kole krajského přeboru hráli Sedmihorští v sobotu proti předposlednímu VTJ Rapid a fotbalisté FKP Turnov v neděli proti druhým Doksům. Oba týmy měly na domácím hřišti převahu, přesto si tři body po stejném výsledku 1:2 odvezli efektivnější hosté. | více

Derby v I.A třídě přineslo Jilemnici v Lomnici těsnou výhru

10.10.2011 | SPORT | Bozkov
Okresní derby v I.A třídě Lomnice - Jilemnice mnoho fotbalové krásy nenabídlo, ale hosté si z Lomnice odvezli tři body, i když se o  ně museli do konečného hvizdu hodně strachovat. Pro domácí je porážka dost krutá, protože na začátku zápasu neproměnili penaltu. | více

Rok provozu kina Jitřenka oslavili s Rudišem a Nebelem

10.10.2011 | ZPRÁVY | Semily | foto (10)
V pátek 7. října měl v Semilech premiéru český film Alois Nebel, který přijel osobně uvést autor námětu Jaroslav Rudiš. Při té příležitosti byl i vyhlášen vítěz tipovací soutěže vztahující se k ročnímu provozu obnoveného kina Jitřenka. | více

Režisérka projektu Kolora 01: Předáváme nyní štafetu lidem