Lomničtí doma podlehli druhému Frýdlantu

11.02.2020 17:10:07 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Lomnice nad Popelkou

Po předchozích čtyřech výhrách v řadě mají nyní lomničtí hokejisté na kontě už druhou prohru v řadě, ale také hráli s prvním Jičínem a nyní s druhým Frýdlantem, kterému se letos docela daří a bude jedním z aspirantů na krajský titul. Na lomnickém stadionu Frýdlant vyhrál 2:5 díky třem brankám ve třetí třetině.

HC Lomnice n. P. - HC Frýdlant 2:5 (1:1, 0:1, 1:3)

Do vedení šli ve 14. minutě hosté, ale za minuty srovnal za domácí Drahoňovský. V dalším průběhu se už ale trefovali hosté a navýšili náskok až na 1:5. Až dvě minuty před koncem snížil na konečných 2:5 lomnický Junek.

Branky a nahrávky: 15. Drahoňovský (Maryška, Martinec), 58. Junek (Syrovátka J.) - 14. Rubeš (Chlum), 32. Benda (Kotrč, Hlister), 48. Matějka (Benda), 50. Slavík (Matějka, Kotrč), 55. Benda (Kotrč). Vyloučení: 6:11. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 173. Střely na branku:35:36. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 2:5. Lomnice nad Popelkou: Dulák - Martinec, Syrovátka, Kotula, Kulda, Bartoš, Bláha, Karásek, Pojsl, Maťátko, Mizera, Junek, Maryška, Rudiš, Berka, Drahoňovský, Daněk, Sehnoutek. Frýdlant: Novák - Slavík, Klinger, Němeček, Janda, Kolmann, Folda, Jakubec, Borecký, Chlum, Matějka, Beníšek, Rubeš, Hlistr, Slavík, Kotrč, Šír.

Další utkání: HC TS Varnsdorf - HC Česká Lípa 5:7, HC Slavoj Liberec - HC Stavební stroje Jičín 7:6 na samostatné nájezdy, HC Turnov 1931 volno.