Naše Pojizeří - Pro lidi o lidech

Zpravodajský server nasepojizeri.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Pojizeří. Ryze regionální projekt, který pro občany Pojizeří připravuje zkušený tým novinářů.

Se silnými Brozany fotbalisté Přepeř těsně prohráli

Přepeře přišly o výhru nad Chlumcem v poslední minutě

Těsné vedení 1:0 po gólu Nováka drželi fotbalisté FK Přepeře proti Chlumci nad Cidlinou ještě v 90. minutě, kdy ovšem vyrovnal hráč hostů Ludvík. Přepeře jsou tak v tabulce ČFL B na 13. místě a o záchranu musí ještě zabojovat v posledních pěti kolech.

Přepeře zvládly otočit zápas s Benešovem

V sobotu sehrály Přepeře velice důležitý zápas pro setrvání v soutěži. Po celonočním dešti přivítaly na těžkém terénu celek SK Benešov. Po prvním prohrané zvládli domácí ve druhé části zápas otočit na konečnou výhru 2:1!

01.09.2023 | SPORT | Přepeře | VIDEO
Přepeře, už pod vedením nového trenéra Miroslava Procházky, se od začátku zápasu ČFL do silného soupeře z Brozan zakously a dostaly ho pod tlak. Po remízovém poločase byla výsledkem nakonec těsná prohra 1:2. | více

sPORTUJ

Přepeře v krajském derby remizovaly v Břizkách

11.11.2023| SPORT | Přepeře | VIDEO
V utkání 14. kola ČFL zavítal tým FK Přepeře do jabloneckých Břízek. V třetiligovém derby, kdy na straně hostů bylo také množství bývalých hráčů Jablonce, šli hosté v prvním poločase do vedení. Po změně stran vyrovnal na konečných 1:1 Oliver Velich. | více

Těsná prohra Přepeř před výbornou kulisou na Arsenalu

07.09.2023| SPORT | Přepeře | VIDEO
Před výbornou návštěvou 600 fanoušků nezačaly Přepeře v České Lípě nejlépe, když inkasovaly již ve 23. vteřině zápasu. Přes zlepšení a vyrovnání hostů přidali domácí i druhý gól a zápas těsně vyhráli. | více

Fotbalisté Přepeř v Chlumci o gól prohráli

23.08.2023| SPORT | Přepeře | VIDEO
V úvodu nedělního utkání v Chlumci nad Cidlinou byli domácí aktivnější a již po necelé minutě se do šance dostal Doležal, ale špičkou kopačky minul jen těsně branku Přepeř. To asi předznamenalo celý zápas, který hosté o gól prohráli. | více

Přepeře vstoupily do sezony výhrou v Hradci

13.08.2023| SPORT | Přepeře | VIDEO
V nedělním dopoledni sice na mokrém, ale perfektně připraveném pažitu, hradecké Slavie začaly Přepeře novou sezonu ČFL. Domácí se sice ujali vedení, ale hosté utkání otočili, a nakonec výhru udrželi až do konce zápasu. | více

V Mostě fotbalisté Přepeř nebodovali

22.05.2023| SPORT | Přepeře | VIDEO
V sobotu zajížděly Přepeře do Mostu, kde je čekal těžký zápas v boji o záchranu s domácím Baníkem. Hosté bohužel tahali v utkání za kratší konec a prohráli o dva góly. | více

Přepeře vybojovaly s rezervou Teplic remízu 4:4

10.05.2023| SPORT | Přepeře | VIDEO
Fotbalisté Přepeř sehráli ve 25. kole ČFL utkání s rezervou Teplic, které bylo velmi dramatické a výsledkem byla divoká remíza 4:4. | více

Přepeře hrály s rezervou Hradce Králové bez branek

25.04.2023| SPORT | Přepeře | VIDEO
V nedělním dopoledni zavítaly Přepeře do Hradce Králové s cílem bodovat v boji o udržení ČFL. Vyrovnané utkání nakonec skončilo bezbrankovou remízou. | více

Přepeře v dohrávce proti Ústí ubojovaly těsnou výhru

21.04.2023| SPORT | Přepeře | VIDEO
Ve středeční dohrávce 17. kola ČFL přivítaly Přepeře hosty z Ústí nad Labem a nakonec braly tři body po těsné výhře 2:1. | více

Výhru Přepeř nad Živanicemi vystřelil Ugwu

28.03.2023| SPORT | Přepeře | VIDEO
V sobotním větrném a deštivém dopoledni přivítaly Přepeře na podmáčeném hřišti celek ze Živanic, který by před zápasem o dva body za domácími. Zápas rozhodla jediná branka, kterou vstřelil domácí útočník Ugwu ve 29. minutě. | více

S rezervou Pardubic vyválčily Přepeře bod za remízu

22.03.2023| SPORT | Přepeře | VIDEO
Přepeře se představily v sobotním dopoledni na umělce v pardubických Ohrazenicích proti domácím, kteří byli vyztuženi několika hráči z ligového kádru trenéra Kováče. V hostujícím dresu se poprvé představila posila v brance - Tkachenko a nutno podotknout, že nezklamala. Výsledkem byla nakonec bezgólová remíza. | více

starší aktuality

Jeden a půl milionem podpoří Liberecký kraj vědomostní soutěže žáků

Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630.000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1 200 000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.