Akce Kulturního centra Golf Semily o prázdninách

03.07.2016 18:53:39 | Autor: KC Golf Semily | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Akce Kulturního centra Golf Semily o prázdninách

Kulturní centrum Golf v Semilech v červenci a v srpnu spolupořádá promítání letního kina, ale také koncerty kapel SAPR, Semilské 12 a letní discotéky nebo pohádkové představení pro děti.

 

 

Kulturní nabídka v KC Golf v Semilech o prázdninách 2016:

Semilské kulturní léto letos znamená kromě koncertů i letní kino

pátek 1.července

LETNÍ KINO: AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ
Rodinná hudební komedie v režii Oldřicha Lipského. Hrdiny veselého dětského filmu jsou chlapci a děvčata, kteří vytáhnou do boje proti některým dospělým ze své obce, když chtějí proměnit starý hrad v zemědělský objekt. Za vydatné pomoci duchů, rytíře Viléma Brtníka z Brtníku a jeho dcerky Leontýnky obývajících zchátralý objekt, a mnoha trpaslíků, které rytíř přivolal, se jim podaří dosáhnout cíle - hrad je opraven a předán do péče dětí.

sobota 2. července

LETNÍ KINO: TAKING OFF
Hudební film Miloše Formana. Vlídný pohled na pomatenou generaci 70. let, její naděje, přání i problematické vztahy se svými váženými, staromódními a pokryteckými rodiči. Larry a Lynn Tynovi tvoří typickou americkou rodinu s neodmyslitelnými starostmi s dcerou Jeannie, která bere drogy, a se společností, ve které se pohybuje. Jeanie odejde z domova. Její rodiče se setkají s dalšími lidmi, kterým utekly děti, a zjišťují, že je odchod člena rodiny může obohatit - najednou mají prostor, aby znovu objevili život, aby se k sobě opět přiblížili.

neděle 3. července

LETNÍ KINO: MAMMA MIA!
Romantická muzikálová komedie v režii P.Lioyda. Idylický řecký ostrov, holka na vdávání, jedna potrhlá matka, tři potenciální otcové a nesmrtelná ABBA. Jak se to rýmuje? Náramně. Divadelní muzikálovou show Mamma Mia! obsahující všechny zmíněné ingredience vidělo v osmi různých jazykových verzích přes 30 miliónů lidí. Jejich řady teď geometricky narostou, protože tvůrci původního muzikálu se „své dítě" rozhodli pojmout jako celovečerní film. A aby Mamma Mia! na stříbrném plátně dostala punc mimořádnosti, obsadili do hlavních rolí Meryl Streep a Pierce Brosnana.

pátek 15. července

LETNÍ KINO: KOUŘ
Autorem muzikálové komedie je Tomáš Vorel st. a jedná se o jeho první celovečerní film s podtitulem „Rytmikál totalitního věku". Mladý inženýr přichází na své první působiště se záměrem pracovat, což se však v bizarních poměrech éry posledních let totalitní křeče ukáže být šokujícím výstřelkem. Mirek svým neobvykle normálním postojem uvede do chodu běh "místních" dějin, a tak společenské zlo (zosobněné nekompetentními šéfy) je aktuálně svrženo spravedlivě rozhořčeným, probuzeným davem a jsou nastoleny nové pořádky, které však v mnohém začínají připomínat pořádky staré, obrácené naruby.

sobota 16. července

LETNÍ KINO: VLASY
Výtečný muzikál se skvělými písničkami v režii Miloše Formana je jedním z nejvýznamnějších muzikálů druhé poloviny 20. století. V době svého vzniku byly Vlasy dílem politickým a vyhroceně sociálněkritickým, odsuzujícím válku ve Vietnamu a maloměšťáckou lhostejnost vůči této tragédii. A také dílem romantickým vzýval hippies a všechny formy jejich rebelie proti zbytnělému konzervatismu.
Prostranství před hlavním vchodem do Kulturního centra Golf od 21.30 hod. Vstupné dobrovolné. Změna programu vyhrazena. V případě nepříznivého počasí proběhne promítání v kině Jitřenka.

pátek 29. července

SAPR (Sakum Prdum)
Koncert ve stylu country s hudební formací ze Semil a okolí. Členy kapely jsou: Tomáš Hyka - doprovodná kytara, zpěv; Radim Janeček - basová kytara, zpěv; Martin Lev - sólová kytara, zpěv; Jiří Bryscejn - banjo; Ivan Tůma - foukací harmoniky; Jakub Slanec - mandolina, banjo.
Prostranství před hlavním vchodem do Kulturního centra Golf od 19.00 hod. Vstup volný.

pátek 5. srpna

SEMILSKÁ 12 - dechovka
V létě patří k tradičním letním akcím promenádní koncert Semilské 12.
Prostranství před hlavním vchodem do Kulturního centra Golf od 17.00 hod. Vstup volný.

LETNÍ DISCO
Nová letní akce pod širým nebem. Hudbu širokého spektra Vám namixuje DJ Martin Boreš.
Prostranství před hlavním vchodem do Kulturního centra Golf od 21.30 hod.
(V případě nepříznivého počasí bude akce probíhat uvnitř KC.) Vstup volný.

neděle 28. srpna

HOUPACÍ POHÁDKY
Co všechno může vidět malé růžové velblouďátko, podívá-li se na svět z výšky? Co může zažít během jedné nečekané noční jízdy po obloze, vyhoupne-li se na rožek měsíce?
Prostranství před hlavním vchodem do Kulturního centra Golf od 15.00 hod. Vstup volný.

pátek 2. září

LETNÍ DISCO
Taneční akce pod širým nebem. Hudbu širokého spektra Vám namixuje DJ Martin Boreš.
Prostranství před hlavním vchodem do Kulturního centra Golf od 21.30 hod.
V případě nepříznivého počasí bude akce probíhat uvnitř KC. Vstup volný.

Připravují na září:

KURZ JÓGY
Kurzy jógy v KC Golf Semily vedou Ing. Mgr. Jiří Čáslavský (vždy v pondělí od 16.30 a 18 hod.) a paní Věra Váňová (vždy ve čtvrtek od 16.30 a 18 hod.) od září 2016 do května 2017. Kurzovné činí pouhých 50 Kč za dvě vyučovací hodiny (vedle zvýhodněného kurzovného lze hradit i jednotlivé vstupné 70 Kč).

JAZYKOVÉ KURZY
Podle zájmu bude ve školním roce 2016/2017 otevřen kurz angličtiny, němčiny, španělštiny. Výuka bude probíhat jednou týdně dvě vyučovací hodiny, tedy 1,5 hodiny. Otevření kurzu a cena kurzovného je závislá na počtu přihlášených účastníků.

KURZ TANCE A SPOLEČENSKÉ VÝCHOVY
Během prázdnin stále zapisujeme do kurzu tance a společenské výchovy, který bude probíhat od 11. září do prosince pod vedením tanečního mistra Petra Mertlíka a jeho partnerky (Taneční studio M Jičín). Kurzovné 1 500,- Kč zahrnuje celkem 9 lekcí, tři prodloužené a závěrečný slavnostní věneček neboli Ples v bílém.

PODZIMNÍ DIVADELNÍ SEZONA
Pro zájemce jsou připraveny cenově zvýhodněné abonentky. Cena podzimní abonentky bude 800 Kč (sleva oproti jednotlivému vstupnému je 100,- Kč). Stálým předplatitelům rezervujeme jejich místa do 5. září 2016!
Na předplatné jsou připravena tradičně tři představení: 2. října ZELŇAČKA - mezigenerační a dokonce i meziplanetární komedie o velikém přátelství, lásce, ufonovi, polívce a nebi plném hvězd. Hrají: Oldřich Vízner, Otakar Brousek, Vojta Záveský, Jan Szymik, Bára Jánová
Jako další bude uvedeno 26. října představení Divadla Ungelt POSLEDNÍ ROMANCE - úsměvný i bolavý příběh o lásce, na kterou není nikdy pozdě s hvězdným hereckým obsazením.
Hrají: Alena Vránová, Petr Kostka, Carmen Mayerová, Jan Bochňák / Jakub Turek
Posledním představením podzimní sezóny bude 1. prosince naservírováno divákům pět setů autorského divadla v inscenaci FEDERER & NADAL - bílé trenky, tvrdé údery, chytré kraťasy i halušky ve hře plné tenisu, soupeření i podivného mysticismu a pověrčivosti. Hrají: Marek Taclík, Jakub Prachař, Petr Kolečko.

Červencová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Samostatné pozvánky a související články:

Semilské kulturní léto letos znamená kromě koncertů i letní kino

Obrazem: Semilská pouť 2016

Co jste v KC Golf zmeškali v červnu?

Aktuální nabídka akcí a kultury v Pojizeří:

Hudební léto 2016 aneb Přehled koncertů a festivalů v Pojizeří

Prázdninový program Kulturního centra Střelnice Turnov

Prázdninový program Turnovské léto 2016

Prázdninové akce v Jilemnici 2016

Prázdninové kulturní akce v Železném Brodě

Léto na zámku v Lomnici 2016 přináší akce dětem i dospělým

Prázdninový program na hradě Valdštejn

Prázdniny přinesou na hradech a zámcích rozšířenou nabídku pro děti

Legendární Smokie odstartují Sedmihorské léto 2016 - kompletní přehled akcí

Další kulturní nabídka v rubrice KULTURA

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj i letos vzdá hold Tibetu, vlajku bude vyvěšovat nejméně do roku 2024

I letos, stejně jako v předchozích letech, zavlaje na terase třetího patra budovy Krajského úřadu Libereckého kraje tibetská vlajka. Připomíná březnové výročí povstání tibetského lidu proti represím a čínské politice. Liberecký kraj se pověšením vlajky každoročně připojuje do mezinárodní kampaně Vlajka pro Tibet. „Letos si připomeneme již 62. výročí povstání tibetského lidu proti represivní čínské politice. Podpora národů, které bojují za svoji svobodu, je pro nás důležitá. My sami jsme prožili desítky let v nesvobodě. Ke kampani Vlajka pro Tibet se připojujeme každoročně a pokračovat budeme i v současném volebním období," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Český ráj dětem je nový hravý web Sdružení Český ráj

Sdružení Český ráj na přelomu roku spustilo novou podobu dětského webu www.ceskyrajdetem.cz. Internetovými stránkami provází malé návštěvníky a jejich rodiče postavičky známé z Pověstí Českého ráje, které namalovala akademická malířka Barbora Kyšková. Setkáte se tu tedy například s obrem Drábem, vodníkem Čeperkou, vílou Jizerýnou nebo Černým rytířem z Hrubé Skály. „Nové stránky jsme koncipovali skutečně pro děti. I ty menší, které ještě neumí číst, si na stránkách mohou samy poslechnout pověst, vybarvit omalovánku, zahrát pexeso nebo ne úplně lehkou posunovačku," říká Jitka Kořínková, ředitelka Sdružení Český ráj.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Firma TGK - Technika oblékla do skleněných šatů oceněné sídlo Lasvitu
Parkování v Bedřichově bylo o víkendu obtížné, ale dostupné
Horská služba zachraňovala zraněného muže pod ledopádem
Vzácné pojizerské čepce dorazily z Olomouce do Semil
Fotbalové kuriozity 12 aneb Něco málo ze sezony 2020

Nejčtenější články

24.01.: Řidička sjela v Benešově s autem do náhonu, na místě nehody zemřela
24.01.: V obci Bohumileč u Turnova narazilo auto do sloupu
24.01.: Fotbalové kuriozity 12 aneb Něco málo ze sezony 2020

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT