06.10.2013 17:35:47 | Autor: Ladislav Pražák | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Semilští trpí neproměňováním šancí, tresty vyloučených a zraněním hráčů. Kouč Procházka se proto musel obejít bez pěti hráčů základní sestavy, přesto jeho tým hosty přehrával, ale po chybách nakonec s nudnou Skalicí prohrál.

Podrobnosti k dalším zápasům krajského přeboru přinášíme v samostatném článku.

SK Semily - SK Skalice 3:4 (2:2)

Zkraje pálil Michal Hájek vedle tyče branky Řezáče. V 9. minutě zahrával standardku Michal Hájek, jeho nabídkou Buček hlavičkou na přední tyč nepohrdl - 1:0. Srovnáno bylo po necelé půlhodině hry, Nevrlý centroval, kanonýr hostí Soukup se hlavou nezmýlil - 1:1. Poté vylapal Koudelka hostujícího Martínka. Následný protiútok korunoval gólem Buček - 2:1. Do kabin se přesto šlo za nerozhodného výsledku, ve 41. minutě podél Koudelky trefil Baťka.

Vstup do druhé půle měli lepší hosté zásluhou branky k tyči Nevrlým - 2:3. Několik následujících promarněných šancí semilského mladíka Kysely bylo až k pláči. Srovnání zajistil v 77. minutě matador v černobílém dresu Martin Kočí, který stál po odraženém míči na správném místě. Další neproměněné šance Semil jakoby předznamenaly následující zkázu, kterou dokonal v 88. minutě hostující Martínek - 3:4.

Fotbal krajský přebor, utkání SK Semily - SK Skalice<br />Autor: Petr Ježek „Hra vůbec nebyla špatná, ale stejně jako se Sedmihorkami nedáme ani ty nejvyloženější šance. Je to škoda. Mohli jsme mít o šest bodů víc a prohánět Višňovou v čele. Musíme za týden Arsenal jednoznačně porazit," uvedl bezprostředně po utkání skalní fanoušek SK Semily Pavel Jodas.

V příštím kole SK Semily hrají opět doma, tentokrát s Arsenalem Česká Lípa. Původně utkání, které mělo být hráno na půdě soupeře bylo z organizačních důvodů přeloženo do Semil. Hraje se 12. 10. 2013 od 16.00.

Branky: 9., 35.  Buček, 77. Kočí - 27. Soukup. 41. Baťka, 52. Nevrlý, 88. Martínek. Rozhodčí: Šmíd - Linhart, Hanousek, ŽK: 3:2. Diváků: 123. Semily: Koudelka - Vrchovský, Nechanský, Brett, Kočí - M. Hájek, (61. Klazar), Havlín - J. Hájek (76. Kázmer), Močkovský, Kysela (61. Hartman) - Buček. Fotogalerie z utkání