FOTO: Festival promarněných šancí Semil vedl k další domácí porážce
06.10.2013 17:35:47 | Autor: Ladislav Pražák | Rubrika: SPORT | Obce: Semily
Semilští trpí neproměňováním šancí, tresty vyloučených a zraněním hráčů. Kouč Procházka se proto musel obejít bez pěti hráčů základní sestavy, přesto jeho tým hosty přehrával, ale po chybách nakonec s nudnou Skalicí prohrál.
Podrobnosti k dalším zápasům krajského přeboru přinášíme v samostatném článku.
SK Semily - SK Skalice 3:4 (2:2)
Zkraje pálil Michal Hájek vedle tyče branky Řezáče. V 9. minutě zahrával standardku Michal Hájek, jeho nabídkou Buček hlavičkou na přední tyč nepohrdl - 1:0. Srovnáno bylo po necelé půlhodině hry, Nevrlý centroval, kanonýr hostí Soukup se hlavou nezmýlil - 1:1. Poté vylapal Koudelka hostujícího Martínka. Následný protiútok korunoval gólem Buček - 2:1. Do kabin se přesto šlo za nerozhodného výsledku, ve 41. minutě podél Koudelky trefil Baťka.
Vstup do druhé půle měli lepší hosté zásluhou branky k tyči Nevrlým - 2:3. Několik následujících promarněných šancí semilského mladíka Kysely bylo až k pláči. Srovnání zajistil v 77. minutě matador v černobílém dresu Martin Kočí, který stál po odraženém míči na správném místě. Další neproměněné šance Semil jakoby předznamenaly následující zkázu, kterou dokonal v 88. minutě hostující Martínek - 3:4.
„Hra vůbec nebyla špatná, ale stejně jako se Sedmihorkami nedáme ani ty nejvyloženější šance. Je to škoda. Mohli jsme mít o šest bodů víc a prohánět Višňovou v čele. Musíme za týden Arsenal jednoznačně porazit," uvedl bezprostředně po utkání skalní fanoušek SK Semily Pavel Jodas.
V příštím kole SK Semily hrají opět doma, tentokrát s Arsenalem Česká Lípa. Původně utkání, které mělo být hráno na půdě soupeře bylo z organizačních důvodů přeloženo do Semil. Hraje se 12. 10. 2013 od 16.00.
Branky: 9., 35. Buček, 77. Kočí - 27. Soukup. 41. Baťka, 52. Nevrlý, 88. Martínek. Rozhodčí: Šmíd - Linhart, Hanousek, ŽK: 3:2. Diváků: 123. Semily: Koudelka - Vrchovský, Nechanský, Brett, Kočí - M. Hájek, (61. Klazar), Havlín - J. Hájek (76. Kázmer), Močkovský, Kysela (61. Hartman) - Buček. Fotogalerie z utkání
Přehled všech fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola
Související články ke krajskému přeboru:
Krajský přebor: Mírová měla Višňovou na lopatě, aby nakonec prohrála 4:5
Semilští fotbalisté napravili v Hrádku dojem po předchozí domácí ztrátě
Zmar Mírové na Mšeně: Utržila neuvěřitelných 16 gólů!
FOTO: Ve fotbalovém derby v Semilech se radovaly Sedmihorky
Nesvadba vyluštil v nastavení vítězně tajenku dramatu Bozkova s Lípou
Oslabené Semily vybojovaly remízu na trávníku první Višňové
Krajský přebor: V Sedmihorkách úspěšnější rezerva FKP Turnov
Oslabená rezerva FKP Turnov udělila Semilákům tvrdou lekci
Krajský přebor: Bozkov díky hattricku Havla rozebral Hrádek
Krajský přebor: Maňák měl lví podíl na remíze Bozkova v Sedmihorkách
Semiláci rozebrali po Bozkovu i Mimoň a vévodí tabulce přeboru
Fotbalisté SK Semily se fotili na týmové fotografie
FOTO: Semily nečekaně vyplenily bozkovské Cihelné pole
Mírová si připsala historickou výhru, bodovaly i Turnov B a Sedmihorky
FOTO: Tři body pro Semily zajistil až v poslední minutě Vrchovský
Ve dvou derby v přeboru se radovaly Sedmihorky a překvapivě Bozkov
Krajský přebor: Mnoho změn i nových mužstev
Fotbalisté Semil sestupují, ale chtějí co nejdříve zpět do divize
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 25 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova
Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.
Liberec hostil světové odborníky na nanotechnologie
Nanotechnologie se stěhují z laboratoří do každodenní reality, z Libereckého kraje mohou udělat lídra v udržitelných technologiích. Shodli se na tom účastníci mezinárodní konference NanoCzech 2025, kterou v Liberci uspořádala Agentura regionálního rozvoje společně s Libereckým krajem. Konference se zaměřila především na technologie, které čistí vodu, vzduch a půdu. Potvrdila kvalitu místních výzkumných týmů, výsledků jejich práce i mezinárodních projektů, do kterých jsou zapojeni. Dorazilo zhruba 150 vědců, výzkumných pracovníků, zástupců firem a diplomatických misí z více než dvaceti zemí světa. Jejich účast ukázala, že liberecký region má ve výzkumu a vývoji nanotechnologií své pevné místo na mapě světa.
Nejnovější články
Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné
Prosincové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
Lidové sady slavnostně otevřou s kulturním programem 28. prosince
Nejčtenější články
03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
02.12.: Fúze liberecké a českolipské nemocnice nabyla konkrétní podoby
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.