Turnov prohrál v Trutnově po sporné penaltě v 84. minutě

09.06.2019 19:11:59 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovští fotbalisté v Trutnově odehráli slušný zápas, vstřelili tři góly, ale rozhodující čtvrtou trefou rozhodli domácí sedm minut před koncem z pokutového kopu o své výhře.

MFK Trutnov - FK Turnov 4:3 (3:2)

Po chybách hostů se domácí Trutnov v 15. minutě dostal do vedení 2:0. Sporný byl pro hosty druhý gól z penalty, když měli hráči spíš upadnout než se faulovat. Turnovští se ale nevzdali, nejprve snížil ve 28. minutě na 2:1 kapitán Vojta Tvrdý, a když hosté přidali třetí gól, tak poločasový stav na 3:2 upravil ve 41 minutě Blažek.

V 57. minutě Kim vyrovnal na 3:3, závěr ale hosté zahráli trochu nervózně bez hry na zemi a odvážnější hry. V 84. minutě rozhodčí Dohnal nařídil penaltu v zápase za nastřelenou ruku po jedné ze střel. Druhý kop z penaltového puntíku zvládl domácí Ondřej Tobiaš, a rozhodl tak o vítězství domácího Trutnova.

Branky: 15. Knap, 15. a 84. Tobiaš (obě z pen.), 35. Brejcha - 28. Tvrdý, 41. Blažek, 57. Kim. Rozhodčí: Dohnal - Štefan, Machýček, ŽK: 1:4. Diváků: 65. Turnov: Králíček - Tvrdý, Šimek, Podzimek, Beníšek - Sysel (90. Źďárský), Blažek, Kim, Veber (70. P. Havel), Syrovátka - Nulíček (46. Tomašov).

Poslední utkání sezony s FK Pardubice B odehrají Turnováci na domácím stadionu už ve středu 12. června od 17.30. „Chceme v posledním utkání vyhrát, i když už to bodově o ničem nerozhodne," zve diváky na rozloučení se sezonou trenér Turnova Džimis Bekakis.