V souboji o první místo Dalmach Turnov zdolal Atletico Chomutov

10.01.2019 13:18:03 | Autor: FC Dalmach a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Turnovský Dalmach porazil v neděli 6. ledna v hale TJ Turnov chomutovské Atletico o jedinou branku, když hosté z Chomutova jen marně snižovali domácí vedení. Díky těsné výhře se turnovští futsalisté dostali do čela divize A.

TJ FC Dalmach Turnov - FC Atletico Chomutov 4:3 (2:1)

Po celé utkání se hrál rychlý a útočný futsal. Domácí hráči měli přeci jen lepší střeleckou mušku a také se v 8. minutě ujali vedení Menclem. Po čtvrthodině hry si vedení pojistili trefou Tvrdého, na kterou ale hosté rychle odpověděli kontaktní brankou Hajného. Další změny skóre první poločas nenabídl, takže si domácí celek přinesl do poločasové přestávky těsné vedení. Hned v úvodu druhé části hry se podruhé prosadil domácí Tvrdý, ale hosté opět rychle kontrovali Králem. Podobná situace nastala tři minuty před koncem, kdy na čtvrtou branku Dalmachu, kterou trefil Špína, hosté rychle zareagovali třetím kontaktním gólem od Kopečného. Domácí se v závěru strachovali o vítězství, ale nakonec těsnou výhru uhájili.

Dalmach si prodloužil sérii neporazitelnosti na číslo 6, ve svých odehraných utkáních pravidelně boduje jen Špína. Atletico prohrálo podruhé za sebou a přepustilo první příčku svému přemožiteli, nemá žádného stabilního a pravidelného sběratele bodů v aktivitě.

Branky (asistence): 8. Mencl Jaroslav (Pařízek Michal), 14. Tvrdý Vojtěch (Randák Matěj), 21. Tvrdý Vojtěch (Hurt Daniel), 37. Špína Marcel (Mencl Jaroslav) - 15. Hajný Vladimír (Váňa Marcel), 22. Král Jan (Bachor Filip), 38. Kopečný Patrik (Hajný Vladimír). Rozhodčí: Černý, Kudrna, ŽK: 2:2. Diváků: 60. Nejlepší hráči: Tvrdý, Krejčík (oba Turnov), Král (A. Chomutov). TJ FC Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Krejčík Aleš, Bangha Marek, Hurt Daniel, Šimek Jiří, Špína Marcel, Pařízek Michal, Fedorko Jan, Randák Matěj, Tvrdý Vojtěch, Mencl Jaroslav, Vítek Pavel, Lamač Štěpán.

V příštím kole opět doma přivítají hráči FC Dalmach Turnov v neděli 13. ledna od 19 hodin v hale TJ Turnov mužstvo FK Kobylisy Praha.