Hledaný výraz:--bez omezení-- Akce pro den:--neurčeno--
Seřadit:

Kino v turnovské Střelnici zahájí provoz 8. září

06.09.2011 | KULTURA | Turnov
Turnovské městské kino se stěhuje z budovy v Žižkově ulici do nového kinosálu v Kulturním centru Střelnice. Premiérové promítání zde proběhne ve čtvrtek 8. září a vybraným filmem je letní hit Muži v naději režiséra Jiřího Vejdělka. | více

I.B třída: Na první místo jdou i přes remízu Plavy

05.09.2011 | SPORT | Víchová nad Jizerou
První výhru si v I.B třídě v sobotu připsalo Rovensko a už druhou v neděli Rokytnice, obě byly nečekaně vysoké. Víchová naopak nestačila na Lučany a Harrachov na Ruprechtice. | více

I.A třída: Bozkovští našli proti Lomnici střeleckou formu

05.09.2011 | SPORT | Bozkov
Ve čtvrtém kole I.A třídy bodovali jen fotbalisté Bozkova, kteří v derby zdolali Lomnici. Recept na soupeře ale našli až v posledních 25 minutách, do té doby byl stav vyrovnaný. Jilemnice těsně podlehla ve Frýdlantu a Mírová poprvé v sezoně padla v Doubí. | více

05.09.2011 | SPORT | Košťálov | foto (16)
Čtvrtým kolem podle rozpisu, ale druhým hraným, pokračovala I.A třída východ dorostu neboli U19. Nečekaně vysoko o deset branek Košťálovští hráči v sobotu rozdrtili Lučany. Jako jediní mají odehrány už tři zápasy a vedou proto jasně tabulku. | více

Poliklinika v Železném Brodě dostane čtyři miliony

05.09.2011 | ZPRÁVY | Železný Brod
Čtyři miliony korun pošle Liberecký kraj na rekonstrukci polikliniky v Železném Brodě. Brzy zde proto přibude nový výtah, vrátnice, vstupní vestibul a vznikne i jiné uspořádání ordinací. | více

04.09.2011 | KULTURA | Košťálov | foto (30)
Hasičský areál Pod Kozlovem v Košťálově ožil v sobotu při 9. ročníku Oblastní přehlídky dechových hudeb. Setkalo se zde 200 účinkujících a 750 diváků. Pořadatelský tým tvořily Dechová hudba Táboranka a SDH Košťálov ve spolupráci s místním obecním úřadem. | více

04.09.2011 | SPORT | Turnov | foto (43)
V neděli se hrálo na Městském stadionu v Turnově krajské divizní derby. Domácí přivítali nováčka ze Mšena, který dosud nezískal ani bod a v minulém týdnu proto přišel nový trenér Libor Macháček. Domácí Turnov vedl, ale nakonec utkání skončilo remízou 1:1. | více

Přehled fotbalových výsledků čtvrtého podzimního kola 2011

04.09.2011 | SPORT | Jablonec nad Jizerou
Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od pátku 2. až do neděle 4. září. Během víkendu se rozpis změní ve výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů. | více

Sedmihorský mladík Špína rozebral hattrickem rezervu Turnova

04.09.2011 | SPORT | Pěnčín u Turnova
Derby v krajském přeboru Sedmihorky - Turnov B se odehrávalo v režii nedávného dorostence Martina Špíny. Dvě branky vstřelil v prvním poločase a jednou na konci zápasu dokončil svůj hattrick a zároveň debakl hostů. | více

Košťálov po výpadku uhájil proti Brodu těsnou výhru

04.09.2011 | SPORT | Košťálov
Fotbalisté Košťálova proti Železnému Brodu vstoupili do utkání skvěle a otevřeli skóre už ve 3. minutě, poté na začátku druhé půle vedli už o tři branky. Od té doby ale ztratili koncentraci, nechali hosty snížit a výhru poté museli hájit až do poslední minuty. | více

Nalezeno článků: 28781, zobrazeno: 27301-27310