Osmý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Proseč C. F.

26.06.2022 21:21:01 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Železný Brod

Osmý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Proseč C. F.

Za krásného letního počasí se v Železném Brodě v sobotu 18. června konal fotbalový turnaj o 8. Pelechovský pohár, který pořádal amatérský klub nadšenců do malého fotbalu Proseč C. F. Z šesti celků byl nakonec ve finále po penaltách nejlepší právě pořadatelský tým před loňskými vítězi Da Giorgio.

Letos se objevilo nebývalé množství omluvenek a nakonec se přihlásilo jen šest družstev, což je ve srovnání s minulým rokem pouhá polovina týmů. Byla tedy vytvořena jen jedna skupina, kde hrál každý s každým. Vzhledem k počtu týmů zápasy velice rychle odsýpaly, a všichni hráči tak byli udržováni v neustálé provozní teplotě. Většinou měli pouze 1až 2 zápasy na odpočinek. Ze šesti členné skupiny postupovalo pět týmů, přičemž čtvrtý s pátek si mezi sebou dali vyřazovací zápas o postup do semifinále, kde je čekal vítěz skupiny.

Celkem se do hry zapojilo 44 hráčů. Zápasy trvaly 12 minut a hrálo se systémem 4+1. Dohromady v 20 zápasech padlo 86 branek, což jsou více než 4 branky na zápas. Bylo opravdu na co se dívat. K penaltovým rozstřelům došlo dvakrát. „Po odehrání skupiny jsme uspořádali soutěž v penaltách, do kterých se mohl přihlásit každý. Hrálo se jednoduchým systém. Dáš branku, postupuješ. Nedáš branku, vypadáváš. Po mnoha odkopaných penaltách nakonec vyhrál Matěj Janata z Da Giorgio," prozradil za pořadatele Zdeněk Hloušek.

Turnaj O Pelechovský pohár 2022<br />Autor: Zdeněk Hloušek Hráči domácí Proseče skončili ve skupině druzí hned za týmem Da Giorgio, který obhajoval loňské vítězství. „Zápas ve skupině jsme s nimi vůbec nezvládli a prohráli zaslouženě. Ostatní skupinové zápasy jsme nicméně vyhrávali o tři a více branek. V semifinále nás čekali naši kamarádi a pravidelní soupeři z Gunners Liberec, které jsme dokázali porazit 6:1. Da Giorgio se v druhém semifinále poradilo s týmem FC Olympic, a tudíž nás opět čekal vzájemný souboj," uvedl Hloušek.

Před zápasem si hráči Proseče jasně určili taktiku a všichni hráči ji bezvadně celý zápas plnili. „Tak jako zápas ve skupině nám vůbec nevyšel, tak zde to bylo úplně obráceně. Měli jsme více ze hry i mnohé šance, ale nedokázali je proměnit. Nakonec se muselo jít do penaltového rozstřelu. Kde naši borci tentokrát nezaváhali a došli si pro mistrovský titul," potvrdil Zdeněk Hloušek.

Za zmínku ještě stojí, že během turnaje Lukáš Hudský dokázal vstřelil svoji 100. branku za Proseč, a stal se tak další legendou klubu.

Nejlepší střelec turnaje byl ostrostřelec Jan Flégr z Proseče s 8 brankami a nejlepší brankář byl hráč Petr Čapek z Da Giorgio, který obdržel jen tři branky. Oba dostali skleněné vázičky s vypískovaným obrázkem hráče a brankáře.

Konečné pořadí:
1. Proseč C. F.
2. Da Giorgio
3. Gunners Liberec
4. FC Olympic Turnov
5. Růža Tým
6. FK Dream Team

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Sedmý ročník turnaje O Pelechovský pohár vítězný pro tým Da Giorgio
Šestý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrála pořádající Proseč
Pátý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Bandasky z Brodu
Turnaj Hospoda Cup 2019 vyhrál tým z Nové Paky SC Bowling
V turnaji O Pelechovský pohár obhájil vítězství SK Brod
Hospoda cup v Železném Brodě vyhrál tým Proseč C. F.
Třetí ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým SK Brod
Druhý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál Oxxo Team
První ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým SK Brod

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 55 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jubilejní 30. ročník Eurionu nabídne Midi Lidi i Bruna Ferrariho

Již 30. ročník festivalu Eurion Smržovka je tady! Každý rok v polovině srpna, bez jediného přerušení po třicet let, nabízí unikátní program, který ho výrazně odlišuje od okolních festivalů. Páteční večer 19. 8. nabídne vystoupení tuzemských kapel Midi Lidi, Bruno Ferrari, Kolektivní halucinace, Koně a prase, Povodí Ohře a Jirka Belmondo. Akce vypukne v 18 hodin již tradičně u Parkhotelu Smržovka. Vstupné je dobrovolné. Podrobnosti na Našem Jablonecku

Výstavba zemního valu v Uhelné zastíní pohled na důl Turów

Krajský úřad Libereckého kraje obdržel od Polska zpracovanou dokumentaci projektu výstavby zemního valu v blízkosti obce Uhelná. Ten má částečně zabránit některým negativním vlivům dolu na příhraniční oblasti a zejména vylepší vizuální vjem při pohledu směrem k těžební jámě, kterou zastíní. Součástí vybudování zemního valu bude také výsadba několika tisíc listnatých a jehličnatých stromů i křovinatého podrostu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

I.A třída: Košťálov i Bělá vyhrály na hřištích soupeřů
První ročník festivalu Rokytnice zní propojí literaturu a hudbu
Přepeře vybojovaly bod za remízu v Ústí nad Labem
Bezpečnější hory díky novinkám v aplikaci Záchranka
Po druhé výhře vede Lomnice tabulku krajského přeboru

Nejčtenější články

14.08.: Rekonstrukce koupaliště v Košťálově pokračuje i o prázdninách
14.08.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého podzimního kola
15.08.: Po druhé výhře vede Lomnice tabulku krajského přeboru

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT