Přehled fotbalových výsledků a tabulek 12. podzimního kola

23.10.2022 21:00:12 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 12. podzimního kola

Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 22. do neděle 23. října 2022. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů.

Tento víkend hraje domácí zápasy hodně pojizerských týmů v krajských soutěžích. V ČFL Přepeře přivítaly už v sobotu dopoledne mužstvo FC Baník Most-Souš, v zápase stříleli góly jen hosté, ale hned dvakrát do své sítě, takže domácí vyhráli 2:1! V neděli odpoledne do Turnova na divizi přijela rezerva Slovanu Liberec, která zápasu jasně dominovala a vyhrála 1:5. V krajském přeboru hrály doma své zápasy v sobotu Sedmihorky, Lomnice, Rovensko a v neděli i Studenec.

Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu

ČFL B

FK Přepeře - FC Baník Most-Souš 2:1 (0:0) Podrobnosti

Videosestřih Ivo Zahradnika:

Tabulka:

1. FK Viktoria Žižkov 12 9 2 1 28:5 29    
2. SK Sparta Kolín 12 8 2 2 30:17 26    
3. FK Teplice B 12 7 1 4 22:15 22    
4. SK Zápy 12 5 5 2 20:16 20    
5. SK Sokol Brozany 12 6 2 4 17:13 20    
6. FK Ústí n. L. 12 6 2 4 27:26 20    
7. FK Chlumec n. C. 12 6 2 4 15:15 20    
8. TJ Slovan Velvary 12 5 3 4 21:19 18    
9. FK Mladá Boleslav B 12 4 3 5 17:14 15    
10. FC Hradec Králové B 12 4 3 5 12:16 15    
11. FK Přepeře 12 4 3 5 19:25 15    
12. FK Jablonec B 12 3 3 6 13:17 12    
13. FK Pardubice B 12 3 3 6 12:18 12    
14. TJ Sokol Živanice 12 1 7 4 19:23 10    
15. FK Baník Most - Souš        
12 1 3 8 9:26 6    
16. SK Benešov 12 1 2 9 7:23 5    

Divize C

FK Turnov - FC Slovan Liberec B 1:5 (1:3) Podrobnosti a videosestřih

Tabulka:

1. FC Slovan Liberec B 12 10 1 1 38:8 31    
2. FC Hlinsko 12 9 0 3 26:20 27    
3. SK Benátky n. J. 12 7 4 1 27:12 25    
4. TJ Velké Hamry 12 6 4 2 26:11 22    
5. SK Vysoké Mýto 12 5 3 4 21:10 18    
6. FK Dobrovice 12 5 3 4 21:20 18    
7. TJ Jiskra Ústí n. O. 12 5 3 4 16:15 18    
8. FK Turnov 12 5 2 5 19:20 17    
9. MFK Trutnov 12 4 4 4 18:20 16    
10. RMSK Cidlina Nový Bydžov 12 4 3 5 13:15 15    
11. MFK Chrudim B 12 3 4 5 17:20 13    
12. FK Letohrad 12 4 1 7 17:28 13    
13. FK Čáslav 12 3 2 7 18:28 11    
14. TJ Dvůr Králové n. L. 12 3 2 7 11:23 11    
15. FK Brandýs n.L. 12 2 1 9 8:37 7    
16. FK Náchod 12 1 3 8 9:18 6    

Krajský přebor

Sedmihorky - Frýdlant 5:1 (2:0) Podrobnosti

Lomnice n. P. - Hrádek n. N. 3:1 (2:0) Podrobnosti a videosestřih

Rovensko p. T. - Mimoň 3:4 (1:2) Podrobnosti

Studenec - Velké Hamry B 1:10 (1:4) Podrobnosti

Tabulka:

1. Hrádek n. N. 12 9 2 1 33:14 29    
2. Sedmihorky 12 8 3 1 33:17 27    
3. Lomnice n. Pop     . 12 9 0 3 34:22 27    
4. FC Pěnčín
11 8 1 2 34:13 25    
5. Velké Hamry B 11 6 1 4 33:20 19    
6. Višňová 12 6 1 5 26:18 19    
7. Frýdlant 11 4 5 2 23:21 17    
8. Stráž p. R. 12 5 1 6 24:21 16    
9. Skalice 11 4 2 5 22:18 14    
10. Rovensko p. Tr. 12 3 2 7 25:24 11    
11. Nový Bor 12 3 2 7 21:28 11    
12. Železný Brod 12 2 2 8 16:36 8    
13. Mimoň 12 2 2 8 18:48 8    
14. Studenec 12 0 2 10 18:60 2    

I.A třída

Bělá - Žibřidice 2:3 (1:2) Podrobnosti

Chrastava - Košťálov/ Libštát 3:1 (1:1) Podrobnosti

Semily - Rychnov 3:0 (2:0) Podrobnosti a fotogalerii

Tabulka:

1. Chrastava 12 11 1 0 58:14 34    
2. Žibřidice 12 8 2 2 43:26 26    
3. Košťálov/ Libštát 11 8 1 2 37:19 25    
4. Sokol Pěnčín 12 8 0 4 32:20 24    
5. Rozstání 12 6 2 4 39:31 20    
6. Krásná Studánka    
12 5 2 5 27:26 17    
7. Vesec 12 5 0 7 31:32 15    
8. Rychnov 12 5 0 7 25:37 15    
9. Bělá 12 4 1 7 28:33 13    
10. Doubí 12 4 1 7 23:36 13    
11. Semily 12 4 0 8 23:47 12    
12. Hejnice 11 3 2 6 24:42 11    
13. Bílý Kostel n. N. 12 3 0 9 32:36 9    
14. Česká Lípa 10 2 0 8 18:41 6    

I.B třída východ

Držkov - Bozkov 3:1 (1:1)
Jablonec n. J. - Smržovka 3:5 (1:3)
Přepeře B - Harrachov 3:2 (2:1)
Albrechtice - Lučany 6:2 (4:1)
Plavy - Mírová p. K. 1:1 (1:0)
FC Pěnčín B - Mšeno 1:3 (1:0)
Roztoky - Desná 2:0 (0:0)

Podrobnosti k I.B třídě východ

Tabulka:

1. FC Pěnčín B 12 9 2 1 49:13 29    
2. Mšeno 12 8 3 1 40:15 27    
3. Harrachov 12 8 2 2 40:20 26    
4. Smržovka 12 6 2 4 21:27 20    
5. Držkov 11 6 1 4 24:21 19    
6. Přepeře B 11 5 2 4 27:21 17    
7. Roztoky 12 3 6 3 16:16 15    
8. Plavy 10 4 2 4 24:18 14    
9. Desná 12 4 2 6 14:34 14    
10. Albrechtice/ Jiřetín   
12 4 1 7 25:30 13    
11. Mírová p. K. 12 3 3 6 19:29 12    
12. Jablonec n. J. 12 3 2 7 18:34 11    
13. Bozkov 12 2 1 9 13:32 7    
14. Lučany n. N. 12 1 3 8 13:33 6    

I.B třída západ

Jilemnice - Dubnice 3:2 (0:0) Podrobnosti

Tabulka:

1. Hodkovice 11 9 0 2 45:15 27    
2. Ruprechtice 11 8 1 2 35:17 25    
3. Jestřebí/ Provodín   
12 8 0 4 56:27 24    
4. VTJ Rapid Liberec 12 7 2 3 35:25 23    
5. Kamenice 12 6 3 3 37:18 21    
6. Jablonné v Podj. 12 6 2 4 27:22 20    
7. Hrádek n. N. B 12 4 3 5 17:15 15    
8. Dubnice 12 5 0 7 26:33 15    
9. Doksy 12 4 2 6 31:24 14    
10. Jilemnice 12 4 1 7 25:29 13    
11. Cvikov 12 4 1 7 22:60 13    
12. Vratislavice n. N. 12 3 3 6 21:34 12    
13. Nové Město p. S. 12 3 2 7 27:39 11    
14. Skalice B 10 1 0 9 11:57 3    

Okresní přebor

Martinice - Tatobity 6:2 (2:0)
Mříčná - Poniklá 9:0 (3:0)
Horka - Nová Ves 2:1 (0:1)
Zálesní Lhota - Stružinec/ Lomnice B 2:4 (1:1)
Horní Branná - Libštát 2:2 (1:1)

Podrobnosti k okresnímu přeboru

Tabulka:

1. Turnov B 9 8 0 1 61:13 24    
2. Stružinec/ Lomnice B
9 6 1 2 46:20 19    
3. Martinice 9 6 1 2 32:17 19    
4. Libštát 8 5 3 0 37:10 18    
5. Mříčná 8 5 0 3 31:24 15    
6. Tatobity 9 4 0 5 27:31 12    
7. Horka 9 4 0 5 16:35 12    
8. Zálesní Lhota 9 3 1 5 19:24 10    
9. Horní Branná 10 2 2 6 20:36 8    
10. Nová Ves n. P. 9 1 1 7 8:37 4    
11. Poniklá 9 0 1 8 7:57 1    

Okresní soutěž

Semily B - Rovensko B 5:4 (2:2) Podrobnosti

(Změna hřiště oproti původnímu Rovensku, kde je nezpůsobilé hřiště).

Tabulka po podzimu:

1. Vysoké n. J. 9 7 1 1 41:8 22    
2. SF Studenec/ D. Branná 9 7 1 1 45:13 22    
3. Víchová 9 4 3 2 21:11 15    
4. SK Studenec B 9 4 3 2 20:19 15    
5. Rovensko B 9 3 2 4 26:32 11    
6. Bozkov B 9 3 2 4 22:28 11    
7. Kořenov 9 3 2 4 22:31 11    
8. Semily B 9 3 1 5 19:42 10    
9. Kruh 9 2 1 6 18:26 7    
10. Benecko 9 0 2 7 11:35 2    

Související články:

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 11. podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek šestého podzimního kola

Táborsko vyřadilo Přepeře z poháru až gólem v prodloužení

Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího podzimního kola

Vynikající fotbalista a nyní masér Rudolf Gergel oslavil 70 let

Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků prvního podzimního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pokácí lípu v ulici Alej legií v Turnově

V úterý 21. května 2024 bude pokácena lípa zelená v ulici Alej legií (pozemek p. č. 3875/7 v kat. území Turnov). Kácení bude provedeno v režimu tzv. krajní nouze, neboť hrozí riziko z prodlení. Lípa je velmi silně poškozena rozsáhlou hnilobou dřeva kotevních kořenů a báze kmene, jež je způsobena agresivní dřevokaznou houbou dřevomor kořenový. Kácení bude provedeno na základě výsledku tahových zkoušek, které prokázaly velmi nízkou odolnost lípy vůči vývratu z kořenů.

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
Chráněná území jsou drahokamy v koruně české přírody a krajiny
Chystají Týden čtení v Turnově
Festival Karoliny Světlé poosmé pořádá spolek Stopy v krajině
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 24. do 26. května

Nejčtenější články

23.05.: Studenecké míle startují již posedmnácté
24.05.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 24. do 26. května
23.05.: Krajské kolo soutěže ve vyprošťování u dopravních nehod zná své vítěze

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT