Derby Sedmihorek s Rovenskem skončilo remízou

11.06.2019 19:32:27 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Rovensko pod Troskami,Karlovice - Sedmihorky

V posledním domácím zápase sezony přivítaly Sedmihorky nedaleké Rovensko. Zápas rozdílných poločasů skončil zaslouženou remízou 1:1.

FK Sedmihorky - TJ Sokol Rovensko 1:1 (0:0)

V prvním poločase bylo lepší Rovensko, jehož hráči byli běhavější, bojovnější a směrem dopředu nebezpečnější. Už v 9. minutě se hosté dostali do šance, ale střela skončila vedle. V 15. minutě trefil jeden z rovenských hráčů dokonce břevno.

Ve druhém poločase se domácí zlepšili, a dostali se v úvodu dvakrát do dobré příležitosti (Janata, Špína). V 52. minutě však udeřil soupeř, když ve vápně zůstal nepokrytý L. Malý a z otočky překonal brankáře Koudelku. Za pět minut mohlo být srovnáno, ale střela Kaisera skončila opět pouze na břevně. V 72. minutě se domácí dočkali branky, když se po centru Randáka hlavou zblízka trefil Marek, a stanovil tak výsledek na 1:1. V závěru už hráči ve velkém vedru hlavně vyhlíželi konec utkání.

Branky: 73. Marek - 53. Malý. Rozhodčí: Bečvář - Pešava, Koutník, ŽK: 1:2. Diváků: 150. Sedmihorky: Koudelka - Novotný (46. Beneš), Marek, Najman, Čermák- Kaiser (75. Perger), Kodr, Randák Kroupa (33. Janata) - Špína, Hořák (66. Hubený). Rovensko: Bakeš - Drahovzal, Kočí, Mach, Malý, Koubek, Bangha, Mencl (70. Švehla), Mikule, Krejčík, Vágenknecht (89. Taibr).