10 symfonie

Naše Pojizeří - Pro lidi o lidech

Zpravodajský server nasepojizeri.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Pojizeří. Ryze regionální projekt, který pro občany Pojizeří připravuje zkušený tým novinářů.

Dvakrát zlatí nohejbaloví dorostenci Sokola Semily!

Nohejbalový oddíl Sokola Semily byl Českým nohejbalovým svazem pověřen uspořádat 39. Mistrovství republiky dorostu dvojic a trojic. Šampionát měl v Semilech vynikající atmosféru a diváci dotlačili domácí dvakrát do finále, jednou i k nečekanému vítězství.

Ve Sportovním centru v Semilech pořádal TJ Sokol Semily tradiční nohejbalový turnaj Joska cup. Zúčastnilo se celkem 14 družstev z okolí i vzdálenějších míst z celé republiky. Ve finále turnaje zvítězila trojice z Plazů, která porazila Bělou.

16.07.2014 | SPORT | Semily
Nohejbaloví dorostenci z TJ Sokol Semily letos ještě vylepšili svoji bilanci z loňského domácího šampionátu a vybojovali 5. a 6. července v Českém Brodě oba tituly mistrů České republiky z turnaje dvojic i trojic! | více

sPORTUJ

Nohejbalový turnaj v Roztokách vyhrál tým Po sezóně

16.08.2016| SPORT | Roztoky u Jilemnice
V sobotu odpoledne 13. srpna byl uspořádán nohejbalový turnaj trojic na antukových kurtech v areálu Sokolka v Roztokách u Jilemnice. Turnaje se zúčastnilo celkem sedm družstev. Po čtyřhodinovém dramatickém klání zvítězilo družstvo domácích borců „Po sezóně" ve složení Albrecht, Mikolášek a Patočka s 10 body. | více

19.04.2014| SPORT | Semily | foto (21)
Tradiční turnaj v nohejbale trojic mužů se konal sobotu 29. března ve Sportovním centru v Semilech. Vítězem 18. ročníku se stalo družstvo Vrdy, které ve finále porazilo dvakrát těsně o bod ve dvou setech Mnichovo Hradiště. | více

Ve Slané se nohejbalisté opět utkají O putovní pohár

31.08.2013| SPORT | Slaná
Sedmý ročník nohejbalového turnaje O putovní pohár Beneš a Lát se bude konat ve Slané v sobotu 7. září 2013. Jedná se o otevřený turnaj pro širokou veřejnost, který je organizován ve spolupráci s RCSPV Semily. | více

V Dolním Bousově se bude hrát nohejbalový turnaj trojic

25.07.2012| SPORT
Sokol Dolní Bousov pořádá ve svém areálu v sobotu 28. července nohejbalový turnaj trojic. Turnaj je určen registrovaným i neregistrovaným hráčům nebo hráčkám bez omezení výkonnosti a je možné se do něj stále ještě přihlásit. | více

05.07.2012| SPORT | Bozkov | foto (14)
V rámci sobotní pouťové zábavy v Bozkově proběhl také 22. ročník Poutního turnaje trojic v nohejbale. Ve finále nakonec Perníkáři porazili družstvo pod názvem Infarkti. V utkání o třetí místo byl lepší Pozdní sběr. | více

30.03.2012| SPORT | Semily | foto (24)
V sobotu 24. března se v Semilech odehrál 6. ročník turnaje v nohejbale trojic Elite cup. Proti předcházejícím ročníkům byl ten letošní určen nejen pro mladší žáky (6 týmů) a starší žáky (11 týmů), ale nově i pro dorostence, kterých se představilo 12 družstev. | více

29.03.2012| SPORT | Semily | foto (25)
V sobotu 17. března proběhl ve Sportovním centru v Semilech 16. ročník turnaje Joska cup. Ve finále trojice z Plazů porazila Mnichovo Hradiště, domácí Semily skončily na čtvrtém místě. | více

18.02.2012| SPORT | Semily | foto (24)
Znovu po roce se do Sportovního centra v Semilech sjela nohejbalová družstva z širokého okolí na turnaj neregistrovaných trojic. Pohár pro vítěze si nakonec odvezlo družstvo Zahrádkáři z Poděbrad, když ve finále porazilo Perníkáře ze Semil. | více

Staňte se fanouškem Našeho Pojizeří

23.11.2011| ZPRÁVY | Jablonec nad Jizerou
Po osmi měsících jsme se rozhodli znovuobnovit fanouškovskou stránku zpravodajského portálu Naše Pojizeří na facebooku. Fanoušci díky tomu získají nejsnadnější přehled o dění a novinkách na webu a dostávají i možnost psát komentáře či diskutovat o článcích. | více

03.09.2011| SPORT | Semily | foto (10)
V předposledním kole letošního ročníku druhé ligy družstev v nohejbale vyzvali semilští hráči SK Start Praha a bohužel mu podlehli 1:6 na zápasy. V tabulce jim tak patří poslední osmá příčka a už je jasné, že na ni zůstanou do konce sezony. | více