Černý víkend mužstev v krajském přeboru

31.10.2022 19:09:45 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Studenec,Rovensko pod Troskami,Karlovice - Sedmihorky,Železný Brod,Lomnice nad Popelkou

Ani jedno z pojizerských mužstev v krajském přeboru tentokrát nebodovalo. Lomnice schytala ostudný debakl ve Velkých Hamrech, Rovensko o gól podlehlo prvnímu Hrádku, Studenec prohrál ve Skalici a Sedmihorky neuspěly ve Višňové.

Velké Hamry B - Lomnice n. P. 7:0 (5:0)

Svrček, Štovíček, Zounek a Zounek. Po 25 minutách byl stav 4:0 a na hosty se valily další domácí útočné akce, když pátý gól přidal do poločasu Rudolf. Co stálo za takovým otřesným výkonem lomnických hráčů? Především to, že sváteční prodloužený víkend hráči netrávili na tréninku, ale oslavou... Ve druhém poločase se už jen dohrávalo, ale domácí přidali ještě góly z kopaček Šťovíčka a střídajícího Mihálika. Lomničtí si tak po výhře nad prvním Hrádkem a průběžném skvělém třetím místě zkazili podzimní reputaci sedmigólovým debaklem ve Velkých Hamrech!

„Výsledek 7:0 je pro nás ještě milosrdný, mohl být klidně dvouciferný. Bylo to od nás naprosto nedůstojné představení předního mužstva krajského přeboru. Litoval jsem Přibyla v brance, který ještě několika gólům zabránil. Hráči mě velice zklamali a podle toho k nim také budeme přistupovat, když si neváží dobrých podmínek u nás," byl hodně vytočený jinak klidný trenér Lomnice Zdeněk Baudyš.

Branky: 9. Svrček, 22. a 61. Šťovíček (první z pen.), 23. a 26. Zounek, 39. Rudolf, 69. Mihálik. Rozhodčí: Mach - A. Brož, Lopuszynski, ŽK: 0:2. Diváků: 90. Velké Hamry B: Masařík - P. Javůrek, Jeřábek, Janda, Zounek (60. Syrovátka), Jindřich, Svrček (60. Vosecký), Linka (46. Skalický), Macháček, Rudolf (71. Jodas), Šťovíček (60. Mihálik). Lomnice: Přibyl - J. Veg, Gaubman, Dlouhý (18. Fedorko), Morávek - Rejman, Lábek (70. Vohnout), Janata, V. Horáček (70. T. Veg) - Drahoňovský, Vyčítal.

Hrádek n. N. - Rovensko p. T. 2:1 (1:1)

Rovensko v posledních zápasech prohrává o gól a nevěří si. Na trávníku prvního Hrádku přesto nečekaně ve 13. minutě vedlo po gólu Mazánka, kterému přihrával Soukeník. Domácí ale za dvě minuty srovnali Rumlerem a měli více ze hry.

Na začátku druhé půle rovenští obránci vyrobili nedbalý odkop, k míči se dostal Rumler, zatím trefil jen břevno, při druhé šanci už byl ale přesnější a zajistil domácím vedení 2:1. Až do konce zápasu hosté další gól od favorita nedostali, k ničemu jim to ale nebylo, protože všechny body bral Hrádek.

Branky: 15. a 48. Rumler - 13. Mazánek. Rozhodčí: Dušek - Erlebach, Kořínek, ŽK: 2:4. Diváků: 160. Rovensko: Prokopec - Krejčík, Šteffan, Kočí, Vítek - Liška, Bangha, Tvrdý, Soukeník, Perger - Mazánek.

Skalice - Studenec 3:1 (1:1)

Studenec se ani ve Skalici nedočkal první výhry v sezoně. Po prvním poločase byl alespoň blízko bodu, když na první gól Konečného reagoval vyrovnáním T. Jandura. Ve druhém poločase ale domácí Skalice dvěma góly rozhodla utkání ve svůj prospěch.

Branky: 20. Konečný, 55. Baťka, 86. Frömmel - 42. T. Jandura. Rozhodčí: Bahník - Marek, Paulus, ŽK: 0:1. Diváků: 254. Studenec: Drbohlav - M. Kuřík, Havlíček, Korotvička (53. Malý), Šimáček, Hylmar (81. Synek), Efenberg, Jón, D. Jandura, T. Jandura, Mečíř.

Višňová - Sedmihorky 3:0 (1:0)

Na specifickém hřišti ve Višňové se snadno nevyhrává a letos má tento tým i slušnou formu, což se potvrdilo i proti v tabulce druhým Sedmihorkám. Už v 5. minutě otevřel skóre domácí Mazánek, pak přes šance ani na jedné straně branka nepadla. Ve druhém poločase ale potvrdil výhru Višňové dvěma góly Ondřej Michálek.

Branky: 5. Mazánek, 61. a 90. Michálek. Rozhodčí: Bohuš - Smoleňák, Šnýdl, ŽK: 1:2. Diváků: 200. Sedmihorky: Kanaval - Parsi, Marek Randák, Štěpnička (88. Macháček), Ložek, Vaníček, Falkenberg, Marc. Špína (80. Najman), Kodr, Körber, Matěj Randák (68. Žabokrtský).

Železný Brod - Stráž p. R. 1:1 (0:0)

Na domácí umělce hráči Železného Brodu bodovali po třech prohrách v řadě. Do vedení šli hosté ve 47. minutě po vlastním gólu Podzimka, ale v 72. minutě srovnal domácí Vepřek. Protože další šance se už ani na jedné straně neujala, takže utkání skončilo remízou 1:1.

Branky: 72. Vepřek - 47. vlastní (Podzimek). Rozhodčí: Trojan - Kadlec, Bohuš, ŽK: 3:2. Diváků: 100. Železný Brod: Tkacz - Myslivec, M. Kotlár, K. Makula, Podzimek, Šefr, Kysela, T. Kotlár, Š. Makula (74. Plhal), Vepřek, Podstavek.