Černý víkend mužstev v krajském přeboru

31.10.2022 19:09:45 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Studenec,Rovensko pod Troskami,Karlovice - Sedmihorky,Železný Brod,Lomnice nad Popelkou

Černý víkend mužstev v krajském přeboru

Ani jedno z pojizerských mužstev v krajském přeboru tentokrát nebodovalo. Lomnice schytala ostudný debakl ve Velkých Hamrech, Rovensko o gól podlehlo prvnímu Hrádku, Studenec prohrál ve Skalici a Sedmihorky neuspěly ve Višňové.

Velké Hamry B - Lomnice n. P. 7:0 (5:0)

Svrček, Štovíček, Zounek a Zounek. Po 25 minutách byl stav 4:0 a na hosty se valily další domácí útočné akce, když pátý gól přidal do poločasu Rudolf. Co stálo za takovým otřesným výkonem lomnických hráčů? Především to, že sváteční prodloužený víkend hráči netrávili na tréninku, ale oslavou... Ve druhém poločase se už jen dohrávalo, ale domácí přidali ještě góly z kopaček Šťovíčka a střídajícího Mihálika. Lomničtí si tak po výhře nad prvním Hrádkem a průběžném skvělém třetím místě zkazili podzimní reputaci sedmigólovým debaklem ve Velkých Hamrech!

„Výsledek 7:0 je pro nás ještě milosrdný, mohl být klidně dvouciferný. Bylo to od nás naprosto nedůstojné představení předního mužstva krajského přeboru. Litoval jsem Přibyla v brance, který ještě několika gólům zabránil. Hráči mě velice zklamali a podle toho k nim také budeme přistupovat, když si neváží dobrých podmínek u nás," byl hodně vytočený jinak klidný trenér Lomnice Zdeněk Baudyš.

Branky: 9. Svrček, 22. a 61. Šťovíček (první z pen.), 23. a 26. Zounek, 39. Rudolf, 69. Mihálik. Rozhodčí: Mach - A. Brož, Lopuszynski, ŽK: 0:2. Diváků: 90. Velké Hamry B: Masařík - P. Javůrek, Jeřábek, Janda, Zounek (60. Syrovátka), Jindřich, Svrček (60. Vosecký), Linka (46. Skalický), Macháček, Rudolf (71. Jodas), Šťovíček (60. Mihálik). Lomnice: Přibyl - J. Veg, Gaubman, Dlouhý (18. Fedorko), Morávek - Rejman, Lábek (70. Vohnout), Janata, V. Horáček (70. T. Veg) - Drahoňovský, Vyčítal.


Hrádek n. N. - Rovensko p. T. 2:1 (1:1)

Rovensko v posledních zápasech prohrává o gól a nevěří si. Na trávníku prvního Hrádku přesto nečekaně ve 13. minutě vedlo po gólu Mazánka, kterému přihrával Soukeník. Domácí ale za dvě minuty srovnali Rumlerem a měli více ze hry.

Na začátku druhé půle rovenští obránci vyrobili nedbalý odkop, k míči se dostal Rumler, zatím trefil jen břevno, při druhé šanci už byl ale přesnější a zajistil domácím vedení 2:1. Až do konce zápasu hosté další gól od favorita nedostali, k ničemu jim to ale nebylo, protože všechny body bral Hrádek.

Branky: 15. a 48. Rumler - 13. Mazánek. Rozhodčí: Dušek - Erlebach, Kořínek, ŽK: 2:4. Diváků: 160. Rovensko: Prokopec - Krejčík, Šteffan, Kočí, Vítek - Liška, Bangha, Tvrdý, Soukeník, Perger - Mazánek.

Skalice - Studenec 3:1 (1:1)

Studenec se ani ve Skalici nedočkal první výhry v sezoně. Po prvním poločase byl alespoň blízko bodu, když na první gól Konečného reagoval vyrovnáním T. Jandura. Ve druhém poločase ale domácí Skalice dvěma góly rozhodla utkání ve svůj prospěch.

Branky: 20. Konečný, 55. Baťka, 86. Frömmel - 42. T. Jandura. Rozhodčí: Bahník - Marek, Paulus, ŽK: 0:1. Diváků: 254. Studenec: Drbohlav - M. Kuřík, Havlíček, Korotvička (53. Malý), Šimáček, Hylmar (81. Synek), Efenberg, Jón, D. Jandura, T. Jandura, Mečíř.

Višňová - Sedmihorky 3:0 (1:0)

Na specifickém hřišti ve Višňové se snadno nevyhrává a letos má tento tým i slušnou formu, což se potvrdilo i proti v tabulce druhým Sedmihorkám. Už v 5. minutě otevřel skóre domácí Mazánek, pak přes šance ani na jedné straně branka nepadla. Ve druhém poločase ale potvrdil výhru Višňové dvěma góly Ondřej Michálek.

Branky: 5. Mazánek, 61. a 90. Michálek. Rozhodčí: Bohuš - Smoleňák, Šnýdl, ŽK: 1:2. Diváků: 200. Sedmihorky: Kanaval - Parsi, Marek Randák, Štěpnička (88. Macháček), Ložek, Vaníček, Falkenberg, Marc. Špína (80. Najman), Kodr, Körber, Matěj Randák (68. Žabokrtský).

Železný Brod - Stráž p. R. 1:1 (0:0)

Na domácí umělce hráči Železného Brodu bodovali po třech prohrách v řadě. Do vedení šli hosté ve 47. minutě po vlastním gólu Podzimka, ale v 72. minutě srovnal domácí Vepřek. Protože další šance se už ani na jedné straně neujala, takže utkání skončilo remízou 1:1.

Branky: 72. Vepřek - 47. vlastní (Podzimek). Rozhodčí: Trojan - Kadlec, Bohuš, ŽK: 3:2. Diváků: 100. Železný Brod: Tkacz - Myslivec, M. Kotlár, K. Makula, Podzimek, Šefr, Kysela, T. Kotlár, Š. Makula (74. Plhal), Vepřek, Podstavek.

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. podzimního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Krajský přebor: V duelu kola Lomnice porazila první Hrádek
Lomnice a Sedmihorky jsou po výhrách na čele tabulky přeboru
Krajský přebor: Lomnici zajistili výhru gólem Gaubman a skvělý Přibyl
Krajský přebor: Sedmihorky vyhrály gólem v závěru ve Stráži
Krajský přebor: Lomnice porazila Železný Brod a je třetí
Sedmihorky zdolaly Studenec, nečekané body veze Lomnice ze Skalice
Krajský přebor: Sedmihorky padly, naopak vyhrálo Rovensko i Lomnice
Sedmihorky po výhře nad Rovenskem vládnou tabulce přeboru
FOTO: Fotbalové derby v Lomnici jasnou kořistí Sedmihorek
Krajský přebor: Rovensko i Sedmihorky vítězně, první Lomnice padla
Po druhé výhře vede Lomnice tabulku krajského přeboru
Při startu přeboru vyhrály Sedmihorky a Lomnice, bodovalo i Rovensko
V jakých soutěžích budou hrát pojizerské týmy?

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.

Hladina podzemních vod v okolí dolu Turów za poslední dva roky vzrostla

Česká geologická služba předložila výsledky měření hladin podzemních vod v okolí dolu Turów na českém území a v okolí podzemní těsnící stěny. Vyplývá z nich, že roste jejich hodnota podél těsnící stěny na polském území, v hlubších kolektorech mezi stěnou a státní hranicí Polské a České republiky a také mezi podzemní stěnou v samotném dole Turów. Oproti tomu od září 2020 až do dubna 2024 hladiny podzemních vod v hlubších kolektorech na českém území nadále klesaly a na konci dubna 2024 jsou na nejnižší úrovni. V okolí Uhelné od srpna 2023 hladiny podzemní vody převážně stagnují a od února 2024 nepatrně rostou. „Výsledky jsou nyní mírně pozitivní. Stoupání hladin vrtů za těsnící stěnou má setrvalou tendenci a propisuje se již do několika hlubinných vrtů na českém území," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství. „Jsem rád, že se také připravuje nový hydrogeologický model, který pohyb podzemních vod podrobně zmapuje. Budeme tak mít kromě čísel z měření i konkrétnější přehled vývoje a chování podzemních vod."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kultura v Železném Brodě v květnu
Odpolední zastavení s neziskovým sektorem v Turnově
Harrachové ve službách Habsburků: Po celé Evropě
Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
Den otevřených dveří hasičů v kraji přilákal 2500 fanoušků

Nejčtenější články

17.05.: Hořela elektroprodejna v Semilech
19.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
17.05.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 17. do 19. května

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT