Utkání v Brozanech hráčům Přepeř nevyšlo

01.11.2022 17:15:34 | Autor: FK Přepeře a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Přepeře v neděli v útulném a hezkém areálu v Brozanech neodehrály vůbec dobrý zápas. O osudu utkání bylo po půlhodince hry prakticky rozhodnuto a příliš se to nezlepšilo ani v dalším průběhu, takže výsledkem bylo skóre 4:1 pro domácí.

Brozany - FK Přepeře 4:1 (3:0)

Domácí začaly náporem a v 9. minutě musel Truksa zasahovat při střele Jindráčka k tyči. Ve 13. minutě napřáhl z 25 metrů Miskovič, jeho rána se odrazila od tyčky k volnému Jindráčkovi, a ten míč uklidil k tyči 1:0. O necelou minutu později sebral Suongole míč Tvarohovi, šel sám na Truksu, udělal mu kličku a do prázdné branky zvýšil na 2:0. Ve 24. minutě dokonal dílo zkázy Hruštinec, který se dostal po odraženém míči z rohového kopu a střelou z voleje trefil šibenici - 3:0. Hosté se dostali do slibné šance až ve 42. minutě, kdy Novotný na přední tyči tečoval rohový kop a následná střela Nesvadby z 10 metrů šla těsně nad domácí branku.

Do druhé půlky Přepeře přeskupily sestavu, vyrovnaly hru, ale do první šance se opět dostali domácí. V 50. minutě Šup na levé straně přetlačil Novotného, potáhl míč k vápnu a šajtlí přihrál přesně do běhu Jindráčkovi, který nedal Truksovi šanci - 4:0. V 70. minutě Pavlata vybojoval na půlce domácích míč, posunul na Synka, který uličkou našel Tvarohu, a ten sám před brankářem nezaváhal a snížil na 4:1. V následujících minutách si sice Přepeře vytvořily tlak, ale ten byl platonický, neboť ani jednu šanci neproměnily. V 78. minutě našel Nesvadba křížným pasem nabíhajícího Bínu, ten z první poslal míč před branku a Tvaroha z malého vápna hlavou těsně přestřelil. V 82. minutě se centr odrazil k Bínovi, a ten vyslal z 18 metrů prudkou pumelici,k tyčce, ale obránce jeho pokus hlavou přizvedl na roh. V závěru už obě mužstva utkání dohrávala a na výsledku se nic nezměnilo.

„Domácí nás v prvním poločase ve všem předčili a po pětadvaceti minutách bylo prakticky semleto. Ve druhé půlce jsme se sice zlepšili, ale k ničemu to už nevedlo. Bez běhání a důrazu se prostě třetí liga nedá hrát," hodnotil utkání za Přepeře Miroslav Kvapil.

Branky: 13. a 50. Jindráček, 14. Soungole, 24. Hruštinec - 71. Tvaroha. Rozhodčí: Matějček - Machýček, Nejedlo, ŽK: 1:1. Diváků: 250. Sestava Přepeře: Truksa - Bína, Knejzlík, Nesvadba, Šulc - Tvaroha, Novotný - Bulíř (46. Janošík), Pavlata, Novák (46. Gebert - Synek (88. Majer).

Předposlední kolo odehrají Přepeře v sobotu 5. 11. od 10:30 v RTW areně - soupeřem bude mužstvo Slovan Velvary. Závěrečné podzimní kolo sehrají v sobotu 12. 11. na hřišti FK Mladá Boleslav B. Výkop v 10:15.