Mšeno v Turnově rozhodlo čtyřmi góly během dvaceti minut!

28.10.2018 20:34:04 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Hodné krutý výsledek 0:4 svítil v neděli odpoledne na tabuli na turnovském stadionu. Hosté stačili od 22. do 42. minuty nastřílet všechny čtyři góly. Domácí pak byli ve druhé půli lepší, ale nedokázali snížit ani jedinou brankou...

FK Turnov - Jiskra Mšeno 0:4 (0:4)

Úvodních 15 minut byli domácí mírně lepší, ve velké šanci Matěj Horák přestřelil z malého vápna. Rozhodčí Duda nařídil ve 22. minutě hodně přísnou penaltu za nastřelenou ruku. Tu Nikolas Daníček proměnil a s domácími to začlo jít z kopce. Ve 28. minutě rozhozenou obranou prošel Rozkovec - 2:0, ve 40. minutě se podruhé trefil Daníček a před poločasovým odchodem do šatny přidal ještě jeden hřebíček „do turnovské rakve" Štemberk.

Do druhého poločasu poslali domácí trenéři obměněnou sestavu se třemi novými hráči (Papoušek, Syrovátka, Toman). Hra se viditelně zvedla, hráči si vytvářeli šance, ale nedokázali je proměnit! Dvakrát je vychytal gólman Masařík a jednou turnovský hráč přestřelil. Při jednom ze střetů se zranil brankář Špína a musel jej zastoupit náhradník Králíček. Soupeř polevil a jen čekal na chybu, ale domácí nedokázali ani snížit.

Videosestřih Ivo Zahradnika:

„Chybí nám stále pět zraněných hráčů, ale na to se nemůžeme vymlouvat. Výsledek neodpovídá dění na hřišti, ale dáváme moc málo gólů. Jediná šance je stále hrát dál a doufat, že se to otočí. Do konce podzimu nás čekají Vysoké Mýto, Trutnov doma a Pardubice B, takže ne zrovna lehcí soupeři, ale musíme zkusit nějaké body získat," řekl pro Naše Pojizeří trenér Turnova Petr Koubus.

Branky: 22. a 40. Daníček (první z penalty), 28. Rozkovec, 42. Štemberk. Rozhodčí: Duda - Pálek, Szikszay, ŽK: 4:4. Diváků: 103. Turnov: Špína (69. Králíček) - Mach, Šimek, Kordík, Beníšek - P. Havel (46. Syrovátka), Gaubman (73. Veber), Dlouhý (46. Toman), Hodač - Horák (46. Papoušek), Krejčík.

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 12. podzimního kola

Další divizní utkání: Přepeře přišly v Čáslavi hned o dva brankáře a zápas dochytal Vokáček