Utkání Přepeř s Velvary rozhodla pro hosty jediná branka

09.11.2022 11:43:13 | Autor: FK Přepeře a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Utkání Přepeř s Velvary rozhodla pro hosty jediná branka

Sobotní utkání 14. kola ČFL v Přepeřích se hrálo na měkkém terénu, ale většina šancí končila na dobře fungujících obranách. Rozhodla tak jediná branka, kterou ovšem vstřelil velvarský Vopat.

FK Přepeře - Slovan Velvary 0:1 (0:0)

V prvním poločase se sice hrál velice rychlý fotbal, ale většina šancí končila na dobře fungujících obranách. Za zmínku stojí jen šance domácích v 18. minutě, kdy se ve vápně uvolnil Šulc, levačkou odcentroval a zcela volnému Tvarohovi na malém vápně chybělo pár centimetrů výšky, aby jeho hlavička skončila v síti. Ve 44. minutě se na vápně uvolnil hostující Drozda, Truksa jeho střelu vyrazil.

Ve druhé půlce zahrozili jako první domácí. Ve 46. minutě zpracoval na hranici vápna míč Synek, přistrčil ho nabíhajícímu Tvarohovi a jeho prudká střela z vápna jen těsně minula hostující branku. Ve 49. minutě unikl po levém křídle domácí Šulc, poslal před branku prudký přízemní centr, brankář Štefan jej však těsně před nabíhajícím Synkem vyrazil. V 73. minutě hostující Chábera přihrál do vápna na Vopata, ten se s míčem otočil a prudkou střelou k tyči otevřel skóre.

V závěru vrhly Přepeře vše do útoku ve snaze vyrovnat. V 88. minutě našel Knejzlík nabíhajícího Synka, ten si míč ve vápně stehnem zpracoval a jeho střelu z 10 metrů k tyči brankář konečky prstů vyrazil na roh. Ten zahrával Bulíř a na hlavičku přišel i brankář Truksa. A právě jeho pokus hlavou zlikvidoval na čáře pro změnu hostující gólman Štefan. Ve druhé minutě nastavení centroval z levé strany Janošík, míč se odrazil na penaltu k Bulířovi, jeho střelu vykopl obránce z branky a dorážka Nesvadby z 10 metrů šla těsně nad.


„Šance jsme si vytvořili, ale jako již tradičně na podzim jsme míč do sítě nedostali. Bez vstřelené branky se vyhrávat nedá. Hosté jednu z mála šancí proměnili, a tak zaslouženě zvítězili," hodnotil utkání za Přepeře Miroslav Kvapil.

Branka: 73. Vopat. Rozhodčí: Matějka - Klečka, Stieber, ŽK: 2:1. Diváků: 200. Přepeře: Truksa - Novotný, Knejzlík. Nesvadba, Šulc (58. Novák) - Pavlata, Tvaroha - Bína (63. Bulíř), Majer, Janošík - Synek.

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 14. podzimního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Utkání v Brozanech hráčům Přepeř nevyšlo
Přepeře nevstřelily ani gól, přesto porazily Most 2:1
Přes dobrý výkon Přepeře v Chlumci nebodovaly
Výhru rezervy Teplic v Přepeřích vystřelil zkušený Jan Rezek
Na těžkém terénu v Benešově braly Přepeře bod
Posílená rezerva Hradce vyhrála v Přepeřích 2:0
Přepeře doma navázaly na výhru z Jablonce a porazily i Kolín
Táborsko vyřadilo Přepeře z poháru až gólem v prodloužení
Přepeře braly zaslouženě body v Břízkách
Duel loňských medailistů ČFL skončil v Přepeřích remízou
Díky gólu Nováka v 90. minutě Přepeře naplno bodovaly v Živanicích
FOTO: Přepeře přišly o remízu s rezervou Pardubic až v nastavení
Vynikající fotbalista a nyní masér Rudolf Gergel oslavil 70 let
Přepeře vybojovaly bod za remízu v Ústí nad Labem
Viktoria Žižkov v Přepeřích nadělovala kanára
Přepeře chtějí s novým trenérem navázat na velmi úspěšnou sezonu
V jakých soutěžích budou hrát pojizerské týmy?
V generálce na sezonu Přepeře porazily 4:1 pražský Motorlet
Přepeře v přípravě zatím porazily Kosmonosy a Velké Hamry
Fotbalisté FK Přepeře zažili nejúspěšnější sezonu ve své historii
Přepeře na závěr porazily Jablonec a udržely skvělé druhé místo

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Setkání turnovského starosty se seniory

Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.

Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí

Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Na náměstí v Železném Brodě chystají velikonoční trhy
Ukliďme Česko 2026: Pokračování úspěšného Boje o vodu
Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma
Turnovské Konělupy budou přechodně přístupné pouze místním

Nejčtenější články

18.03.: Jeden svět v Semilech oslaví deset let a přivítá řadu osobností
18.03.: Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici
18.03.: V Turnově oslaví Světový den vody!

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT