Florbal TJ Turnov: Nedařilo se mužům ani ženám, další utkání se nehrála

25.01.2022 15:28:42 | Autor: TJ Turnov, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Florbal TJ Turnov: Nedařilo se mužům ani ženám, další utkání se nehrála

Muži prohráli s Orkou Čelákovice a během března a dubna je čeká boj o záchranu. Ženám se poslední dobou vůbec nedaří a důkazem je vysoká prohra s Českou Lípou. Turnaj elévů ani juniorek se kvůli covidu nehrál.

Národní liga mužů

ASK Orka Čelákovice - TJ Turnov 7:1 (2:0, 3:0, 2:1)

V průběhu celého utkání tahali Turnováci za kratší konec a domácí byli lepším týmem. Přestože měli hosté dobré pasáže, ve kterých dokázali soupeře zatlačit a probojovat se k dobrý střeleckým pozicím, tak to zkrátka nestačilo.

Znovu turnovští florbalisté dostali několik zbytečných branek, zatímco velké množství jejich střeleckých šancí zůstalo nevyužitých. Jediným hráčem, který se v utkání dokázal prosadit, byl Jaroslav Šmída, který byl také zvolen hráčem utkání.

Branky a asistence Turnova: 43. Šmída J. (Hejduk). Sestava Turnova: Král (Suchomel) - Dědek, Šmída J., Matěcha, Janoušek J., Pohl - Ptáčník, Jiránek, Janoušek Š., Hejduk E., Švitorka - Vitásek, Šmída O., Bursa, Nezdara.

Po této prohře je víceméně jasné, že Turnov během března a dubna čekají boje o záchranu, ve kterých jsou ovšem hráči odhodláni uspět. Další utkání je čeká v sobotu 29. 1. na domácí palubovce, kdy od 19 hodin přivítají pražského soupeře Wizards.

Liberecká liga elévů

TJ Turnov - FBC Česká Lípa white -> nehráno

Crazíci FBC Liberec blue - TJ Turnov -> nehráno

TJ Turnov - Florbal Jablonec Blue -> nehráno

1. liga žen

TJ Turnov - Florbal Ústí 0:11 (0:4, 0:6, 0:1)

V sobotu 22. ledna ženy doma odehrály 17. kolo soutěže proti florbal Ústí. Jednalo se o druhý vzájemný zápas, kde  Ústí mělo co vracet. Bohužel domácí tým byl omezen nízkým počtem hráček oproti soupeři, a to se na výsledku hodně podepsalo. První a druhá třetina opravdu nebyla v turnovské režii, Ústí bylo lepší fyzicky i gólově. Ve třetí třetině už dokázaly domácí florbalistky dobře soupeřky bránit, avšak gól se jim vstřelit nepovedlo a proto výsledek 0:11 rozhodně není nic, z čeho by domácí hráčky chtěly těžit do budoucna.

Sestava Turnova: Brabcová - Koubková, Fišerová, Veselá Š., Štěpánková, Bittnerová, Brabcová, Kyselová, Hassová.

TJ Turnov - FBC Česká Lípa -> nehráno

2. liga juniorek

TJ Turnov - Florbal Ústí -> nehráno

FBC Liberec - TJ Turnov -> nehráno

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Florbal TJ Turnov: Mladší žáci zcela opanovali domácí turnaj
Florbal TJ Turnov: Muži prohráli v Benešově, ženy padly s favoritkami
Florbal TJ Turnov: Poslední předvánoční hrací víkend
Florbal TJ Turnov: Muži doma porazili Náchod, úspěšné i další týmy
Florbal TJ Turnov: Charitativní dvojutkání vyneslo 6 tisíc pro Náruč
Florbal TJ Turnov: Rozporuplný víkend
Florbal TJ Turnov: Smolný víkend pro turnovské týmy
Florbal TJ Turnov: Mladší žáci i starší žákyně si podmanili svoje turnaje
Florbal TJ Turnov: O víkendu bylo v akci hned osm týmů
Florbal TJ Turnov: Muži porazili Kobylisy, v akci množství dalších týmů
Florbal TJ Turnov: Starší žáci ovládli domácí turnaj, muži prohráli
Florbal TJ Turnov: Muži prohráli v prodloužení, start sezony žákyň
Florbal TJ Turnov: Muži padli v Náchodě, do sezony vstoupili junioři
Florbal TJ Turnov: Muži doma porazili Mukařov, ženy dvakrát prohrály
Florbalisté Turnova ztratili nadějně rozehraný zápas v Litvínově
Mladší žákyně TJ Turnov bronzové na NisaOpen 2021
Florbal TJ Turnov: Ženy výborný vstup do sezony, muži schytali debakl
Sezona 2021/2022 startuje i pro florbalový oddíl TJ Turnov
Florbalisté TJ Turnov pořádají nábor
Florbal se vrací!

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT