Zprávy o dění ve Vašem regionu obsahující video příspěvky.

sPORTUJ

Krajský přebor: Sedmihorky padly, naopak vyhrálo Rovensko i Lomnice

13.09.2022 | SPORT | Studenec

Trošku otočením rolí bylo pro pojizerské celky páté kolo krajského přeboru. První Sedmihorky vysoko prohrály v Pěnčíně, zatímco Rovensko doma vysoko porazilo Nový Bor. Vyhrála i Lomnice doma nad Stráží a je v tabulce pátá. Studenec odehrál možná zatím nejlepší utkání, vedl nad Višňovou 3:2, ale nakonec po vyloučení prohrál 3:6.

| více

Přehled fotbalových výsledků a tabulek šestého podzimního kola

11.09.2022 | SPORT | Pojizeří

Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 10. do neděle 11. září 2022. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů.

| více

Přepeře braly zaslouženě body v Břízkách

11.09.2022 | SPORT | Přepeře

V sobotním dopoledni se v Břízkách hrálo utkání ČFL mezi domovskou rezervou Jablonce a Přepeřemi, které loni skončily v této soutěži na druhém místě. Hosté vedli po poločase už 0:2, domácí sice v závěru zápasu snížili, ale vyrovnat už nedokázali.

| více

Okresní přebor: Turnov B přestřílel Zálesní Lhotu a drží vedení

09.09.2022 | SPORT | Pojizeří

Turnov B dokázal v Zálesní Lhotě přestřílet domácí fotbalisty 5:4, takže si udržel první příčku tabulky, když po třech kolech jako jediný netratil ani bod. Tým Stružinec/ Lomnice B porazil v neděli Tatobity, takže je druhý. Po úvodní vysoké výhře naopak zaváhal Libštát remízou v Martinicích.

| více

Duel loňských medailistů ČFL skončil v Přepeřích remízou

07.09.2022 | SPORT | Přepeře

V sobotu si to v Přepeřích rozdaly celky, které v loňském ročníku ČFL obsadily první dvě místa v tabulce, tedy FK Přepeře a SK Zápy. Výsledkem byla remíza 3:3.

| více

Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého podzimního kola

07.09.2022 | SPORT | Pojizeří

| více

Okresní přebor: David Preissler nastřílel za Libštát proti Nové Vsi 6 gólů

02.09.2022 | SPORT | Libštát

Nevídanou palbu šesti branek nastřílel v neděli ve druhém kole okresního přeboru David Preissler za Libštát proti Nové Vsi, když jeho tým celkově vyhrál 7:0. Tabulku ale vede Turnov B, jenž doma porazil 6:0 Sokol Horka.

| více

V Semilech slavnostně otevřou novou školku pro 110 dětí

02.09.2022 | ZPRÁVY | Semily

Úplně poprvé se v pondělí 5. září pro semilské předškoláky otevřou brány nové Mateřské školy Treperka a waldorfská Semily. Pro veřejnost se prostory nové mateřské školy otevřou v pátek 2. září v rámci Dne otevřených dveří, a to v čase od 15 do 17 hodin.

| více

Díky gólu Nováka v 90. minutě Přepeře naplno bodovaly v Živanicích

30.08.2022 | SPORT | Přepeře

Přepeře jely do Živanic s cílem odčinit domácí porážku s Pardubicemi a naplno bodovat. To se jim nakonec podařilo díky brance Nováka v 90. minutě.

| více

29.08.2022 | SPORT | Studenec

Souboj o první místo v tabulce krajského přeboru se hrál sobotu v Lomnici nad Popelkou. Mělo jít o vyrovnaný duel, ale hosté nakonec vyhráli jasně 0:3. Ze zápasu vám přinášíme i fotogalerii. V dalších utkáních Rovensko doma podlehlo favorizovanému Pěnčínu gólem v předposlední minutě a Studenec doma podlehl Frýdlantu.

| více

Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého podzimního kola

28.08.2022 | SPORT | Pojizeří

Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 27. do neděle 28. srpna 2022. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů.

| více

23.08.2022 | SPORT | Přepeře

Po získaném bodu za remízu v Ústí nad Labem chtěli hráči Přepeř v sobotu dopoledne bodovat i v domácím zápase proti rezervě Pardubic. K tomu nakonec měli blízko, když na 1:1 vyrovnal sedm minut před koncem Synek, ale ve třetí minutě nastavení výhru hostům vystřelil Vencl.

| více

Krajský přebor: Rovensko i Sedmihorky vítězně, první Lomnice padla

21.08.2022 | SPORT | Rovensko pod Troskami

Lomničtí fotbalisté po třech kolech už nebudou vést tabulku krajského přeboru, protože v sobotu padli na hřišti jabloneckého Pěnčína 4:3. Naopak se dařilo Rovensku, které porazilo 4:1 Studenec, a Sedmihorkám, jež doma porazily 3:0 rezervu Hamrů.

| více

Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího podzimního kola

21.08.2022 | SPORT | Pojizeří

| více

V přípravě na přebor Libštát porazil 6:3 rezervu Semil

19.08.2022 | SPORT | Libštát

Přátelské fotbalové utkání se odehrálo v Libštátě v neděli 14. srpna mezi domácí Jiskrou a Semily B. Domácí zvítězili v přípravě před vstupem do sezony v okresním přeboru 6:3, po poločase 3:2. Přinášíme fotografie a video Lubomíra Fejfara z utkání.

| více

Požár zachvátil jablonecké Sluneční lázně

17.08.2022 | KRIMI | Liberecký kraj

Profesionální i dobrovolní hasiči byli ve středu 17. srpna ve 4.43 povoláni k požáru historického objektu Slunečních lázní v Jablonci nad Nisou, části Mšeno. V době příjezdu první jednotky byl již požár v plném rozsahu.

| více

Přepeře vybojovaly bod za remízu v Ústí nad Labem

16.08.2022 | SPORT | Přepeře

Přepeře s několika změnami v sestavě přijely v sobotu do Ústí odčinit krutou domácí prohru 0:6 s Viktorkou Žižkov. To se jim nakonec minimálně zčásti povedlo remízou 2:2 a v závěru měly i několik dalších neproměněných příležitostí.

| více

Po druhé výhře vede Lomnice tabulku krajského přeboru

15.08.2022 | SPORT | Studenec

Fedorko v poslední minutě Lomnici vystřelil nad Rovenskem výhru a tím po dvou kolech i vedení v tabulce! V dalších utkáních získaly Sedmihorky bod za remízu v Hrádku nad Nisou a Studenec také remizoval se Železným Brodem.

| více

Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého podzimního kola

14.08.2022 | SPORT | Pojizeří

| více

Krajský Toxi tým rozprášil skupinu výrobců a distributorů drog

11.08.2022 | KRIMI | Liberecký kraj

Liberecký krajský Toxi tým ve spolupráci se svými polskými kolegy z Centrálního úřadu vyšetřování CBŚP (Centralne Biuro Śledcze Policji) v Kaliszi, provedl na několika místech Libereckého kraje a v Polské republice koordinovaný zásah proti dovozcům a distributorům drog.

| více

Viktoria Žižkov v Přepeřích nadělovala kanára

10.08.2022 | SPORT | Přepeře

Přepeře v prvním kole nového ročníku ČFL přivítaly na svém hřišti velkého favorita soutěže celek FK Viktoria Žižkov. Zápas s exligistou zajímal 400 diváků, kteří viděli celkem šest branek, ale bohužel všechny do domácí sítě.